Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 6 év körüli gyereknél is...

Más 6 év körüli gyereknél is gyakori a reggeli hiszti oviba indulás előtt?

Figyelt kérdés
Már nem tudom kezelni.Mindig kiabálás a vége,és kisirt szemekkel indul el.Nemtudom az ovónők észreveszik e vagy mit gondolhatnak,de én már kivagyok.Hol nem azt a bugyit akarja felvenni,hol a haját nem jól csinálom meg,és kócosan akar elindulni,hol a fogmosást akarja kihagyni...mindig kitalál valamit,és kihoz a sodromból.Ez miatt mindennaposak a kiabálások a férjemmel is,mert neki kell ut közben megbékitenie őt,mert ő hordja kocsival.Ilyenkor én itthon maradok az egyévesemmel,és azon morfondirozom,hol rontottam el...Mi lesz ha isibe fog járni ősztől.Szó szerint még most is remegek a visszafojtott indulattól.Mégis ezt hogyan lehet lekezelni?!Hagyjak rá?Szerintem nem kéne,de akkor marad a cirkusz,és a veszekedés...és lassan a válás..,mert ebben a mindennapos feszültségben élni nem lehet.A kislány kezd az apja felé huzni.
2010. máj. 31. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Középső lányom hasonló, most mondjuk már kezd javulni:) De tudom, hogy ez milyen, mert bőven volt benne részem... nagyon nehezen toleráltam a hisztijeit, akaratosságát, mert mellette még van két gyerek, és velük nem volt ennyi zűr. Elfogadtam, hogy Ő ilyen akaratos, de persze nem hagyok rá mindent. Ruháknál úgy van, hogy néha választhat pl.: 2 közül, hogy melyikben megy oviba, esetleg a hajgumit kiválasztja. Nálunk sem mindegy, hogy milyen a haja, be van fonva, copf, 2 fonás, 2 copf, szóval sokat variál Ő is. A párom mondta, hogy már az elején nem kellett volna ráhagyni ennyi mindent, Ő nem engedné meg neki ezeket a dolgokat, stb., de néha már majdnem ezért késtünk el az oviból, mert nem volt hajlandó öltözni, semmi nem tetszett neki. Előző este próbáljátok megbeszélni, eldönteni, melyik ruhában megy, milyen lesz a haja, és bíztasd, hogy legyen ügyes!
2010. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!