Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mák babakötvenyt biztos...

Mák babakötvenyt biztos felveheti a gyerek 18 evesen különösebb indok nelkul, vagy fundába tegyem a pénzét?

Figyelt kérdés

Màs opciokon annyira nincs kamat, vagy elvonnak biztositasra, hogy én csak a fent emlitett gyujtesi modokat valasztottam.


De pl fundanal mi van, ha nem tudok vele neki lakasba onerot felhasznalni mert pl ha nem leszunk mellé hitelkepesek es akkor nem adjak ide a penzt szerzodes lejartaval, de a babakötveny illetoen is kitalalnak majd teljesithetetlen felteteleket, hogy ne vehesse fel...


A gyerek kap pàr milliot innen onnan, es szeretném ha nem a parnam alatt kéne neki gyüjtenem..


2017. nov. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát a babakötvény addigra sehol nem lesz. Fundi erre nem jó.
2017. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A babakötvényt sem lehet bármire felhasználni. Lakásra, tanulmányi célokra, meg lehet még pár dologra van, már nem emlékszem, de nézz utána.
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A startszamla nyitasnal rákerdeztem es ugy tajekoztattak, nem szigoruak a feltetelek pl elég bemondani hogy pl sulira kell de azt igazolni nem kell. De hogy ezt valtoztathatják vagy szigorithatjak e, arra erdemben nem tudtak valaszolni a màknàl..
2017. nov. 15. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:

En biztos nem raknám ebbe a gyerek pénzet, egy tollvonás, és ezt is elveszi az állam. Nagyon komolytalan az egész...

A fundamini jobb megoldás szerintem!

2017. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!