Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, ha egy anya ilyeneket mond a gyerekének?

Figyelt kérdés

Pondró, szarcsimbók, értéktelen, az a gondom hogy élsz, nyomorék, selejt.


Van erre elfogatható indok? És ha igen mi az?



2016. jún. 12. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Velemenyem, hogy az ilyennek kene megtiltani a szaporodast, mert erre nincsenek szavak. Sajnalom a gyereket, de szerintem "csak" a szobeli terrorert meg elvenni sem lehet az "anyatol" (javitsatok ki, lehet, hogy tevedek).

Az en anyam is napi rendszeresseggel nevez tetunek, feregnek, fostos kis eletkeptelennek, mondhatom, jol esik...

2016. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon hiányzik az olyan anyának a leterhelés. Vagyis napi minimum "48 órás" kemény munka, természetesen úgy hogy a keresete a gyerekeire mehessen el, önmaga meg a jól megérdemelt zsíros kenyéren élhessen. A szenvedés alázatra nevelné az olyan anyát. És akkor "aranyos kisfiam" és hasonlók hagynák el a száját.
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
#1 vagyok, szerintem erre amugy egyszeruen semmilyen indok nincs. Senki nem mond ilyet senkinek, plane egy anya a gyerekenek. Viszont ugy gondolom, ez visszafele is igaz, a gyerek is moderalja magat. De sajnos tenyleg vannak olyanok, akik a gyerekuket ok nelkul terrorizaljak.
2016. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondegy hogy miért mondja. Ha pl akár igaza is lenne... Mondjuk a gyereke egy dorogos, ittas, 1-2es tanulo, akkor itt az indok. Egyébként más helyzetben nem tudnám elképzelni...
2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha mondjuk a gyermek 16 éves, holtreszegen esett haza hajnali háromkor és végig hányta az uj ulogarniturat és a szőnyeget, akkor az pl megfelelő indok.
2016. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem indok. Egyik volt osztálytársam anyja depressziós (volt), ő mondott folyton szegénynek ilyeneket.
2016. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!