Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez így jó csomag...

Szerintetek ez így jó csomag lesz? 8 éves kisfiúnak? Az osztályban egymasnak húztak, a lányom fiút húzott, a családban sincs kisfiú. 2-2500ft között kell csomagot összeállítani

Figyelt kérdés

1 kinder tojás

1 kinder mikulás

1 tábla milka csoki oreós

1 csomag pisztácia

1 mars szelet

1 nesquick szelet

1 bounty

3-4 szaloncukor

1 csomag minecraft zsákbamacska?


2017. nov. 23. 09:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%

Ez rengeteg edesseg!

Bar a 2500 eleve rengeteg, milyen iskola ez ?

Kevesebb csoki, gyumolcs, meg akkor valami nagyobb targy.

2017. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Én azt hiszem nem tennék ennyi édességet a csomagba. Azt mondjuk nem tudom, mire cserélném, jó lenne valamennyire ismerni a fiút.
2017. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem ismeritek nagyon jól a fiút akkor jó lesz, az édességnek mindenki örül. De az azért fontos lenne, hogy van-e valamilyen allergiája, mert pl ha tejérzékeny akkor ebből semmit nem tud megenni.
2017. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
5%
Elvileg jó is lehetne valakinek, de én pl. baromira nem örülnék neki szülőként, mivel egészséges édességeket eszünk, te pedig beleraktál 10 darab normál bolti, silány minőségű csokit. Talán inkább ne élelmiszert vegyél.
2017. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
4-es, nem tudom, hogy ti milyen csokikat esztek, de a normál embereknek a milka meg a bounty meg a többi kicsit sem silány minőségű. Örülj neki, ha megteheted, hogy 5000 Ft-ot költs egy szuper bio vegán glutén-laktóz-fruktóz-mindenmentes csokira, de az átlag ember erre nem képes.
2017. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

A minecraft zsákbamacska jó, de mellé nem ennyi semmilyen csokit tennék, hanem valami speciálisat szép csomagolásban, amit valszeg soha nem vennének meg és nem kóstolna.


Vagy minecraft zsákbamacska, + még egy valamilyen játék (kisméretű puzzle, matchbox (kisautó)...), és egy tábla csoki.

2017. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

a 7éves fiam imádná, bár igazából bármit imád, ami csokoládéból van. Ennek ellenére én is azt mondom, ideálisabb lenne a csoki egy része helyett inkább még valami tárgyi ajándékot beletenni. Már csak azért is, mert nem minden gyerek bír ilyenkor magával, és bizony rosszullét is lehet a vége, ha ezt mondjuk meg is eszi a kisfiú. Mert van, aki nem viszi haza, hanem megeszi.

Jó lehet esetleg valami foglalkoztató, fiús újság.

Nem tudom, nálunk lesz-e ajándékozás az osztályban, de ilyen értékben én egészen biztosan könyvet csempésznék az édességek mellé a csomagba.


A minecraft tuti betalál? Nem minden gyerek ismeri, szereti... szóval az csak akkor nyerő, ha a kisfiúnak kedvence.

Egy SW vagy bosszúállók, transformers stb zsákbamacska/figura sokkal általánosabb, mint a minecraft, és könnyebb vele örömet szereni.

2017. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%
Gyümölcs, zöldségek, olajos magvak, ismerős? A csokit, desszertet is én gyártom maguknak, főleg banánbol, ez ám a drága dolog, ugye? Nem minden kerül sok pénzbe.
2017. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

EZ kb a gyerekeim éves csoki mennyisége.


Nekem a nagy lesz 8 éves, de nálunk eleve nem is szeretik a csokit, így amit kapnak vagy elsütöm, vagy én eszegetem meg a maradék meg megy a kukába. Talán a gumicukor az az édesség amiböl ha hagynám mindent felfalnának. De csoki és csokik más formája szinte semmi nem fogy a gyerekeknél(bezzeg én megtudnám enni).


Kindertojás az jó szerintem, meg a pisztácia is, és a 3-4 szaloncukor is, de kb itt vége lenne az én listámon a csokinak. Mindenképpen egy mandarint tennék bele. Amit tehetsz, neki való kiskönyvet, vagy egy kisautót(jó minöségit). Valaki írta a gyerek magazint, szerintem az is tök jó ötlet.

2017. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon meglepődtem a válaszokon! Még fiatal anyuka vagyok, 25 éves és egy két éves kisfiam van. Ő nem szereti a csokit, de ha szeretné nem tiltanám, persze csak mértékkel. Tőlünk, nagyszülőktől és más rokonoktól is mindenre játékot szokott kapni.De mikor mi gyerekek voltunk 10-15 csomag tömve volt csokikkal és sokáig az ablakban díszelgett. Akkoriban ez volt az általános és nem a játék.


Kérdező! Egy 8 éves gyereknek megfelel szerintem ez a csomag.

2017. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!