Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi után jártok valamilyen...

Ovi után jártok valamilyen foglalkozásra?

Figyelt kérdés

Erdekelne, hogy 3,5 eves lanyomat ovi utan milyen foglalkozasra tudnam elvinni heti kb 2-3 alkalommal?Neten nem talalok semmi ertelmeset csak balettot(semmi bajom vele, de valami porgosebbre gondoltam)

Jon a rossz ido, a jatszon nem szeretnek orakat fagyoskodni, ezert szeretnek kerni par otletet.Nektek jar valamire a gyermeketek?


2017. nov. 27. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
5 éves és nem jár semmilyen foglalkozásra, élvezi a gyerekkorát.
2017. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Itt kulfoldon ahol mi elunk,nincs ovi,csak iskolaelokeszito. Az hetente 2x van, reggel 9tol delig,igy kicsit mas a helyzet,mert egesz nap tudnak jarni. Gyermekeim szertornara jarnak,uszni,egyik fiam focizni is,lanyom akrobatikazik a torna mellett...
2017. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Középsős fiam (4,5 éves), még nem jár. Januártól tervezzük, hogy úszni fog járni, magánórákra. Ha megtanult úszni, szeptembertől judo-ra fog menni az oviban.

Nálunk vam az oviban Fitt-dance, és néptánc, ami a lányoknak érdemesebb.

2017. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo...az en gyermekem is elvezi a gyerekkorat, de az energia szintje kimerithetetlen.Az oviban sajnos a heti ket tornaora nem elegiti ki a mozgasigenyet.

De koszonom a nagyon "hasznos" hozzaszolasodat!

2017. nov. 27. 17:51
 5/10 A kérdező kommentje:

En is valamilyen ugribugris tancolos jatekos foglalkozasokra gondoltam, mert azokat tudom, hogy nagyon elvezne.

Koszonom az eddigi valaszokat, keresgelek tovabb.

2017. nov. 27. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Szokott lenni kicsiknek zumba, az én fiam szerette ennyi idősen. Na ott el tudnak fáradni nagyon. De viheted már korcsolyázni is pl.
2017. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Hol laktok? Nem mindenhol vannak sajnos korlátlan lehetőségek.
2017. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
13. keruletben...Es sajnos nem nagyon talalok semmi olyat amirol tudom, hogy elvezne.De a szomszedos keruletekben meg nem neztem, hatha...
2017. nov. 28. 07:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 4 évesen kezdte a "szertornát", sajnos csak heti 2 van, nagyon kevés neki.

Ovis szertorna alatt értsd: bukfencezni tanulnak, ugrálnak a talajon, lógnak a kötélen, a földre tett gerendán mászkálnak és trambulinoznak, akadálypályát csinálnak nekik.

Még mielőtt vmi ősanya a földig dorongol, hogy tönkreteszem a gyerekem. :)

2017. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez szuperul hangzik, biztos elvezi a kislanyod, hiszen annyi energia van bennuk ennyi idosen.Szerintem barmi jobb, mint a szobaban ulni telen...Persze ilyenkor is kimegyunk a jatszora, de max fel orara ebben a hidegben.Kell a plusz mozgas Nekik:)
2017. dec. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!