Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Mire össztönözzem?

Mit tegyek? Mire össztönözzem?

Figyelt kérdés

Van egy 9 éves mostohafiam ! Kéthetente hétvégén jön hozzánk ! Nagyon elkeserít hogy nem találja fel magát,nincs képzelőereje,nincs ötlete!

Persze a telefonon lógna,mesét nézne(-na nem micimackót nyilván-),vagy a kettőt egyszerre! Néha rá tudom venni hogy rajzoljunk,vagy legozzunk! De nagyjából ennyi..

Ha ezekhez nincs kedve,látványosan szenved! De szó szerint..kérdezem mit csinálna,mondja nyugodtan,de lila gőze sincs!

Párom nem erőltet semmit,merthogy fáradt,legalább mi ne nyüstöljük,az anyja otthon úgy is azt teszi!

Engem meg konkrétan az agybaj kerülget hogy ugyan mondja hogy unatkozik,de semmi képzelőereje vagy ötlete nincs!

Amikor az unokaöcsém átjön hozzánk,ő 8 éves,le se lehet lőni,igazi gyerek,de a mostohafiam ekkor is csak húzza a száját,minden baja van !

Komolyan nemtudom mit tegyek..próbálok közelebb kerülni is hozzá,de így nemtudok.Mert ha egy ötletem tetszik is neki,5;perc ès menne már!

Adjatok tanácsot...mit tegyek-hogy tegyek ?

El vagyok keseredve..


2017. nov. 28. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Például ha ennyire szereti a telefonját és a számítógépét, akkor tanítsátok programozni. Írjon egyszerű, saját kis játékokat.
2017. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi !!

Én ugyan nem konyítok az ilyen dolgokhoz,de bátyám igen ! Ő megtudná mutatni nekem...én pedig neki

2017. nov. 28. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltatok vele ide-oda menni, programot kitalálni? Úgy érzem a szavaidból, mintha csak a lakásban lennétek.

Mozi, Elevenpark-féleségek, uszoda, akár egy játékbolt, úgyis jön a karácsony...

2017. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát hogyne mennénk !

De általában csak egyik napra tervezünk,mert itthon is van munka!

Ám olyankor ha kimozdulunk sincs minden rendben! Ha nem kénye-kedve szerint zajlik,jön a hiszti !

Pl megkérdeztük tőle burger king vagy meki! Neki mindegy válasszunk! Választottuk a burger,egész idő alatt olyan volt mint akit nyúznak..mire kinyögte egy óra után hazafele hogy ő mekizni akart..

De ez csak egy példa.

2017. nov. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!