Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le erről 3 és...

Hogy szoktassam le erről 3 és fél éves fiamat? (Kaka, pisi, puki viccelések)

Figyelt kérdés

ÁLLANDÓAN ezeket mondja. Képes mondani valamit és a mondat minden szava helyett behelyettesíti hogy kaka. Énekel pl.egy oviban tanult dalt, minden második szó helyett kakát mond. Kérdezem mit főzzek, pisilevest meg kakát. Ő ezeket roppant viccesnek tartja. Engem már kezd baromira idegesíteni. Először úgy voltunk hogy nem foglalkozunk vele, úgy majd abbahagyja. De amikor a szomszéd bácsinak köszönés helyett azt kiabálja hogy kaka, vagy az ovónéninek azt mondja hogy kakanéni, azt már mégsem hagyhatom szó nélkül. Ezekért kikapott, meg bocsánatot kellett kérnie amit meg is tett, de ez sem érdekelte, folytatja ahol abbahagyta.

Hogyan lehetne leszoktatni erről?


2017. nov. 30. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, kik járnak ide válaszolni.... Elborzadtam, ki mit művel a gyerekével...
2017. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
#11 gondolom neked még nincs gyereked. Nekem sincs, de én simán megcsinálnám ezt, ha egyszer a szép szóból és a normális nevelésből nem ért. Néha szükség van drasztikusabb lépésekre, bármilyen szörnyűnek is tűnik, érezniük kell, hogy hol a határ.
2017. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
De van gyerekem,igaz csak 5 hónapos. Képzeld, engem soha nem ütöttek meg gyerekkoromban, nem mosták szappannal a számat, pedig valószínűleg én is voltam rossz, mondtam csúnyát. Aki ilyet csinál a gyerekével, az Menjen, aztán kezeltesse magát. Vannak ennel humánusabb módszerek is, de az biztos, hogy soha nem aláznám így meg a lányomat.
2017. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám ha mégegyszer kimondja 3 perc szobafogság.


Én nem voltam ilyen de az uncsitesóm igen. Az anja beküldte a szobájába 3 percre amikor ilyet mondott. Ezt egy hétig csinálta és utánna leszokott róla

2022. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!