Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érés a szülés?

Milyen érés a szülés?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy könnyebb a 2. mint az 1.?Augusztusban érkezik a pici babánk és mivel közeleg az idő kicsit be vagyok rezelve.Milyen érzés?Attól is nagyon félek,hogy az erőlködésből pisi,kaki vagy puki lesz.Mennyire gyakori ez?Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

2017. júl. 23. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pisi/kaki teljesen természetes és mindennapos, ezek miatt nen kell aggódni.

Nekem a 2. nehezebb és fájdalmasabb volt, bár 1 órával rövidebb, mint az első

2017. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez már a második szülésed lesz?
2017. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor minden természetes, senki nem fog megszólni és akkor téged is ez fog a legkevésbé érdekelni. A szülés olyan, mintha kakilnál. Én mondtam is, hogy ha nem nyomom akkor is jön (kaptam előtte beöntést), azt hittem kaka, de a babócám volt. 21. óra utan kezdtem el vajúdni és reggelre lett meg a kicsi. A vajúdás nagyon fájt, de csodálatos érzés volt szülni. Én azt sem tudtam, hogy csak a fejét kell kinyomni és a kis teste kicsusszan. Azt hiszem attól jobb dolog nem történt velem.Ja, amúgy este mikor már elfolyt a megfigyelőben a magzatvíz felkialtottam, hogy elfolyt a magzatvíz! A doki mondta az asszisztensnek megnézi h az e vagy bepisiltem :D legszívesebben lecsaptam volna
2017. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Beöntést kapsz valószínűleg, így ettől nem kell félned. Nekem olyan érzés volt, mintha kettétörne a gerincem, nem is annyira a hasam fájt vagy görcsölt, hanem a derekam. Mondjuk utólag kiderült, hogy eltörtem a farcsontom szülés közben, szóval lehet azért :D Én tavaly Augusztusban szültem :)
2017. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Fájni fog, eltűnik az időérzéked, lehet tehetetlennek is érzed majd magad. Lehet kétségbe esel mert tudod nincs vissza út, de hidd el mindenki átesik ezen és haza mennek utána :)

Amint kibújik, semmit nem fogsz érezni ezekből. Azonnal elmúlik.

2017. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam beöntést,szóval kaki nem hiszem hogy volt,pukit nem hallottam hogy jött volna 😁

De szó mi szó,amikor a baba jön kifelé annyira feszít,hogy ezekből semmit sem fogsz érezni még ha meg is történne. ☺

Én nem éreztem semmi ilyesmit.

2017. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6#-is vagyok:

még annyi,hogy nekem a 2. szülés tényleg sokkal jobban fájt,de rövidebb is volt.

2017. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Most hányadik szülésed lesz? Ha az első miért fontos hogy milyen a második szül4? Ha meg a másidik akkor tudnod kellene milyen érzés mire számithatsz...
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ez lesz az első szülésem,azért kérdeztem a másodikat,mert idővel szeretnénk majd még egy babát.
2017. júl. 24. 17:39
 10/10 anonim válasza:
50%
Nekem olyan volt, mintha azt a fájdalmat,mikor begörcsöl a vádlid a medencémben éreztem volna 1000 xesére felturbózva. Akkor semmi mással nem tudsz majd foglalkozni,csak a pillanattal.
2017. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!