Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves lányotoknak ti mit...

9 éves lányotoknak ti mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Harmadikos, esetleg negyedikes?

Hisz még a Jézuskában (vagy ahogy ti hívjátok)?

Mit szeretne?


Igazából, már tudom, hogy mit kap, szóval légyszi ne azzal gyertek, hogy én ismerem a gyerekemet és nekem kell tudnom, hogy minek örül.

A kérdésem inkább arra irányul, hogy a ti lányotok mennyire játszik még.

Pár napja beszéltem pár ismerőssel akikkel azonos korú gyerkőceink vannak, és meglepődtem az ajándékötleteken.


2017. dec. 1. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Harmadikos, nem hisz a Jézuskában és nagyon szeret játszani.

Amit kap, az egy Barbie, Lego, és könyv.

Könyvet mindenképp, mert imád olvasni. Szóba került még puzzle, robotkutya, meg ilyenek, úgyhogy változhat.

Tavaly aranyhörcsögöt kapott, ketreccel együtt. Az például telitalálat volt. :)


Lesz még egy társas, azt közösen kapják a gyerekek. (Mi is játszunk velük.)

2017. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 és egy 10 éves kereszt lányunk van. Mindketten (nem testvérek) az esti mesék lázadó lányoknak című könyvet kapják tőlünk. Melle a 8 éves babaruhat, a 10 éves pedig egy tudós szettet, amivel krumpliból tud órát készíteni.


A Jezuskaban már egyik sem hisz.

2017. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
9 éves lesz, harmadikas. LEGO Elves, mamától LEGO Friends, ill. könyv. Kérdező, min lepődtél meg?
2017. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

LEGO nálunk is lesz, abból nem lehet kinőni szerintem:)


Amin kicsit elkerekedett a szemem...

-Baba, ami pisil, ha itatod, ha cumit adsz a szájába abbahagyja a sírást, babakocsival.

-Kutya, ami pórázon sétál, de ilyen lebutított verzió.

-Plüss állat, amit cumiztatni, etetni kell...

-Aqua Beads gyöngyök, mesekönyv, gyurmakészlet, hercegnős teáskészlet, my little pony.


Nem nézem le a gyerekeket, értelmesek is, azért is lepett meg... nálunk ilyet 3-4-5 éves korban kapott a lányom.


Mint írtam, kap legót a lányom, azzal nagyon szeret molyolni, de bevallom még én is.. :)

Társasjátékot is kap, együtt szoktunk játszani.

Könyvet is szeretnék, de még nem találtam meg a megfelelőt.

Jégkorit kért amúgy, megkapja.

2017. dec. 1. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezeknek valóban kisebbként örült volna...
2017. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!