Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön élő szülők esetében, ha...

Külön élő szülők esetében, ha valamit kap a gyerek a másik szülőtől csak úgy, akkor nem kell megköszönnie a másik szülőnek a gyereke nevében?

Figyelt kérdés

Amikor a gyerek még nem tud beszélni.

Vagy ez teljesen normális dolog hogy csak átveszik és kész?



2015. jún. 17. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem esik nehezére és találkoznak, akkor egy köszit ki lehet nyögni,de nagyon hálálkodni nem kell. A gyerek kapta, nem a szülő!
2015. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De illene nem? Nekem eddig nagyon ritkán köszönték meg pedig pár éve kapnak rendszeresen mindent.
2015. jún. 17. 10:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Az anyukától ment külön apuka nem a gyerektől. Szerintem természetes, hogy vesz neki mindenfélét, én nem várnék érte köszönetet, az ő gyereke is nem csak az enyém.
2015. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Na jó de, annál kevesebb mindent kell az anyának vennie, és ez csak egy plusz azért hogy megköszönje legalább.

Nem?

2015. jún. 17. 11:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megköszönni, hogy a saját gyerekednek vettél valamit. Nevetséges vagy.
2015. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Te megköszönöd neki a munkáját vagy ha vesz valamit a gyerekeidnek?
2015. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mit kéne megköszönni?Lúzer.
2015. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Épp ezt akartam kérdezni. Te megköszönöd neki, hogy minden nap eteti-neveli-gondozza a gyereketeket, vesz neki ruhát, játékot, akármit? Te megköszönöd neki?

-Jaj, látom új body van a Pistikén, köszi szépen, hogy vettél neki!

2015. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell megkoszonni neki. Neked nem gyereked? Vagy te mindennap felhívod, hogy Köszi Zsuzsa, jogi ma is gondoskodtal Pistikerol, hogy megetetted, feloltoztetted, játszottál vele, vettél neki pelenkát, stb
2015. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért, te megköszönöd neki? Ő is biztos költ a közös gyereketekre "csak úgy".
2015. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!