Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák! Lenne-e...

Kisgyerekes anyukák! Lenne-e igény egy magyar rajzoló által készített kifejtőkönyvre?

Figyelt kérdés

minták

[link]

[link]


Azért ebben a kategóriában tettem fel, mert talán itt van a célközönség.


2010. jún. 2. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kifejtőkönyv? A színezőkönyv?
2010. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lenne.Sztem az anyukák amikor kifestőt vesznek, nem foglalkoznak vele hogy ki rajzolta.Amugy szépek a rajzok.

Te rajzoltad?

2010. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kifestőkönyv. Igen, színezőkönyv.
2010. jún. 2. 09:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én rajzoltam, azért kérdezem.
2010. jún. 2. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Van hasonló nekünk, szerintem ügyes vagy! Lenne rá kereslet, próbáld meg.
2010. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha olcso lenne es szep rajzokkal (ezek tetszenek, ügyes vagy)akkor biztos. Mert ket fele anyuka van, aki a minel olcsobbat keresi, es aki a minel szebbet.
2010. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű nagyon jó, nekem nagyon tetszik!
2010. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem lenne. Ügyesen rajzolsz, de lenne egy javaslatom. Szerintem határozottabb, letisztultabb vonalakkal jobb lenne, mert jobban átlátható a gyerekek számára ill. jobban be lehet tartani, hogy ne menjenek ki a vonalon. A kacsásnál még nekem is problémát jelentene a nádas kifestése:)
2010. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!