Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleménytek a 1 litre of...

Mi a véleménytek a 1 litre of tears/1 liter könny című japán sorozatról? Lenne rá igény, hogy írjak hozzá magyar feliratot?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett, a legszomorúbb film, amit eddig láttam és szívesen lefordítanám az angol feliratot magyarra. Eddig még egy filmen sem sírtam, de ebben több jelenetnél is folytak a könnyeim. Aki látta már, annak mi a véleménye róla? Milyen programmal tudok feliratot csinálni hozzá?

A történet röviden, akit érdekel: Ez egy igaz történeten alapuló film egy 15 éves japán lányról, aki egy gyógyíthatatlan agyi betegségben szenved. A film szövege az Aya által írt naplón alapszik, amit 25 éves korában bekövetkező haláláig írt. A drámában van egy szerelmi szál is, Haruto mindvégig kitart szerelme mellett és sok idővel a halála után is nehezen tudja feldolgozni Aya elvesztését.


2010. máj. 20. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vacak.
2010. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tényleg láttad!

Itt egy link, ahol meg tudja nézni, aki akarja:

[link]

2010. máj. 20. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Na most akkor film vagy sorozat?
2010. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából sorozat, de van neki 11 része és azzal vége is lesz. Szóval akár egy hosszabb filmnek is tekinthető.
2010. máj. 20. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Láttam. Vacak.
2010. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 asidiir válasza:
egyáltalán nem vacak. lenne rá igény, légyszi csinálj!
2011. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az ázsiai doramák általában mind rövidek, a japánok esetében 11~12 részesek. tehát ez sorozat, nem film.


egyébként igaz történeten alapul, szóval mielőtt bárki le-vacakozza, olvasson utána. minden ami történik benne, megtörtént egy igazi lánnyal.

az igazi napló fordításait egyébként itt olvashatjátok: www.1literkonny.blogspot.com

2012. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!