Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak kiütés a puniján,...

Kislányomnak kiütés a puniján, és terjed?

Figyelt kérdés

A szeméremdombján kezdődött, most már a szemérem ajkakon is van, és a popsiján is elkezdődött. (a combhajlatában szintén van)

Voltunk orvosnál, írt egy minden mentes fürdetőt, krémeket, használtunk sudocremet, de semmi nem hat. Csak terjed. Popsi törlőt nem használunk, víz és vatta. Pelenkát is cseréltünk babylove-ról pampers-ra.

Mi lehet? Valakinek tapasztalat? Mi segített végül? Már teljesen tanácstalan vagyok.



2017. dec. 8. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Es miert lett 0% ban hasznos a valaszom ha szabad érdeklodni? Mert azt irtam hogy adjon calciumot?? Ebbe mi a lepontozni valo okostóni gonosz majmok !
2017. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, ma elvittem a gyerekorvoshoz, azt mondta kamillás lemosás, sokat szellőzzön, és kaptunk egy krémet (valami kamillás).. Mostmár őszintén nem reménykedek ezekben a patikás krémekben, de hátha.

Senkit nem pontoztam még, de mindenki zöld kezet kap.

Esetleg, ha valaki tud egy jó magán gyerek bőrgyógyászt, budapesten, megírná az elérhetőségét?

2017. dec. 8. 20:47
 13/13 anonim ***** válasza:
En is igy jartam a kislanyommal. Vegig ptobaltuk az össze pelenkat es vegül a tescos volt az ami bevallt es elmullottak a pöttyök.
2017. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!