Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet ajánlotok 1...

Milyen krémet ajánlotok 1 éves kislányomnak, ha kiütés lett a nuniján? Valószinü, hogy szájpenésztől alakult ki neki.

Figyelt kérdés
Kislányomnak szájpenésze volt két hete. Egy hét alatt elmúlt neki. Közben kialkult a nuniján egy seb olyan herpesz szerű és nagyon viszket neki. Még pelusos és a gyógyszertári boraxos krémet használom csak, de sajnos nem múlik neki. A patikában a borax homeo bogyót ajánlották, hogy az jó lesz arra is, de mivel már nincs a szájával baj nem szivesen tömöm őt szerekkel, inkább kenegetném valamivel.
2010. okt. 19. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen plus
2010. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom.
2010. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm a Canesten+popsikrém keverékét ajánlotta. De ha nagyon vékonyan bekened Canestennel, az is jó! A Bepanthen plus pedig gyógyít, fertőtlenít és kis fájdalomcsillapító hatás is van, így ahogy előttem írták azt is használhatod, de a Canestent mindenképp, mivel a BP nem gombaölő, a szájpenész pedig gomba!
2010. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sudocream...
2010. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosnak mutasd meg a punciját, hogy kiderüljön mitől van rajta kiütés.
2010. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek kipróbálom. A sudocrem az nem segít sajnos. Viszem dokihoz, bár ő mondta, hogy ne lepődjek meg ha elváltozás lesz a popsin vagy a nunin.
2010. okt. 19. 12:01
 7/7 A kérdező kommentje:
A doki nem ajánlotta a canestent, viszont: hetekig kentem mindennel és semmi nem segített a canestellel 3 nap alatt elmúlt! Nagyon szépen köszi a tanácsokat!
2010. okt. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!