Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hónaposnál lehet dackorszak?

13 hónaposnál lehet dackorszak?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hónapja tud menni.Eleinte tudtunk úgy picit sétálni amíg el nem fáradt,hogy fogtam a kezét és jött mellettem,néha meg is álltunk.Most menne mindenfele, a járdáról egyből bemegy a fűbe, hiába hívom, inkább elmegy másfele. Itthon ha oda akart menni a kályhához vagy a konnektorhoz és rászóltam, hogy nem szabad, megértette és nem ment oda, egy héttel ezelőttig már nem is próbálkozott. Egy hete viszont állandóan megy oda mindenhez amihez nem szabad és úgy kell felkapnom hogy ne nyúljon a kályhához. Hiába szólok rá, mintha meg se hallaná, vagy még röhög is. Lehet ez már a dackorszak?

2017. dec. 12. 20:19
 1/2 Mirtiádész válasza:

Nem vagyok biztos benne, de szerintem nem dackorszak.:D

Elmagyaráztad már neki. hogy miért nem mehet oda? Mondjuk fogalmam sincs, hogy mennyire érti meg, nem értek a kisgyerekekhez..XD

De nem lehet, hogy azért akar odamenni, mert meg szeretné tudni, hogy miért tiltod, hogy odatipegjen?:)

2017. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem az még, de az én gyerekem is ezt csinálta ennyi idős korában. Szerintem ez nekik játék. Legalábbis a fiamnak az volt, odamentem, rászóltam, elhoztam, ő meg kacagva csinálta megint. Végül az jött be, hogy fogtam magam és kimentem a szobából, ő meg természetesen jött utánam. Visszaérve teljesen mással volt elfoglalva.
2017. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!