Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 eves gyereketek mit kap...

2-3 eves gyereketek mit kap toletek Karacsonyra?

Figyelt kérdés

Amit csak a szuloktol, nem tavolabbi csalad.


Az en 2,5 eves fiam:

-Duplo

-Kisebb fa vonat keszlet ( nehany darabos, kesobb bovitheto )

-Peppa Pig mesekonyv

-Farm allatok


2017. dec. 21. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Potyit enyém se kapja be, mondjuk o mást se. Utso voltam.
2017. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Milyen nepszeru a Duplo, mindegyik kap !

Melyik fajtat szeretik, amik figurasok, vagy inkabb epthetobb csak kockak ?

2017. dec. 21. 17:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is-is vettem. Kell a kocka, hogy lehessen építeni, de ha nincsenek emberek, figurák stb, akkor a "sztori" része kimarad. Ez amúgy saját tapasztalat, én emlékszem, hogy egyszer kaptunk sima Legót karácsonyra, de kb. sosem játszottunk vele, mert csak nyers kockák voltak, se egy emberke, se egy ablak, ház alap, kert, akármi, így uncsi volt. A figurás szettekkel viszont ahogy néztem, pont az a baj, hogy annyi kocka sincs benne, hogy egy kis kunyhót felépítsünk. Szóval vettem egy figurás-állatos nagy szettet, meg külön egy doboz kockát.
2017. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3 éves volt tavaly:

autógarázst kapott, három doboz puzzlét (60 dbost), szintetizátort, Tummy ache társast, rokonoktól legót, filcet a rajzszőnyegéhez, Csigafutam társast, Bogyó és babóca évszakos könyvet, Zingo társast, fa számolós játékot (készségfejlesztőt), PlaY Dough gyurmát.


most 3,5 és most ő is fa vonat szettet kap, meg társast, meg plusst meg egy szinező szettet, mesekönyvet és egy 100 dbos puzzlet

2017. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Edényeket és műanyag ételeket a konyhába
2017. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!