Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek milyen vitamint...

3 évesnek milyen vitamint ajánlanátok? Csepp vagy inkább darabos, milyen márka, név?

Figyelt kérdés
2017. dec. 21. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A környezetemben mindenki a Forever Kids-et ajánlotta (a gyerekorvos is) így én azt vettem. Már 1 éve ezt szedik a gyerekeim, a tavalyi ősz-tél szörnyű volt (2 hetet otthon 1 hetet oviban), idén viszont egész jók vagyunk, eddig még csak 2x voltak betegek a gyerekek. Kislányom 2.5 évesen kapott először, fiam 3.5 évesen, mindketten szépen eltudták rágni. Cukormentes, céklával színezett, könnyen rágható vitamingolyó.
2017. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Béres csepp + c vitamin.
2017. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is béres + cebion csepp (C vintamin) próbálkoztam a lányomnál de baromi sokat evett tőle (tényleg egyfolytában). Ezért áttértem a béres Actival juniorra. ez rágótabletta és imádja...mintha elvágták volna a betegségeket..nem tudom hogy a vitamin számít e vagy megerősödött.
2017. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Calivita lion kids+d
2017. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!