Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy néz ki a tojás allergia...

Hogy néz ki a tojás allergia pötty? Milyen tünnetek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam a barátnőmön tojás allergia pöttyöket, olyan volt mint a családnkiütés és viszketett. Vett be rá kalciumot. Majd elment orvoshoz, aki fehérje allergiát állapított meg. Azóta kerüli az ilyen ételeket. De tudok olyanról is, akinek egyszer árt egyszer meg nem! Lehet nem végleges a panasz, csak ha egy nap többször is fogyaszt fehérjét és nagymennyiségben.
2010. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban volt.NagY vörös foltok,iszonyat viszked,és kis fehér vizholyagocska van a végén.Bár egy a kis vizholyagocska már akkor látszot amikor kezdett elmulni.

Viszont nekem csak akkor volt ha soK tojást ettem.PL:husvéztkor tuti:) Mára már nincs ilyen panaszom,persze nem is tömöm maga vele :)

2010. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!