Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet mondani? Jézuska.

Mit lehet mondani? Jézuska.

Figyelt kérdés

Sajnos a párom és anyósom anno el kezdték ezt a Jézuska mesét. Én nagyon nem akartam, de nem mondtam meg a gyereknek, hogy hazugság, így sajnos hisz benne.

Viszont mit mondja neki? A szegény gyerekekhez miért nem jön. Egyes gyerekek miért nem kaptak tőle semmi vagy csak valami kis vacakot?


2017. dec. 25. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek?
2017. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
6,5
2017. dec. 25. 17:35
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Az en gyerekem a telapo kapcsan kerdezte hogy az en cipomet miert nem keszitjuk ki :)


De en azt mondanam a szegeny gyerekeknek is visz ajandekot.en nem tudom elkepzelni hogy egy anya kepes azt megtenni hogy egy szalmababut sem ad a gyerekenek.

Az meg hogy minositgeti egy gyerek a jatekokat aminek más meg orul az is a szülő szègyene

2017. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
De ezeket a kérdéseket ő teszi fel neked?
2017. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekeknek szüksége van a csodára, ne bánd hogy hisz benne, inkább ezt az anyagias gondolkodást kéne hagyagolnod, mert az a "kis vacak" annak a gyereknek ugyan úgy varázslat mint a gazdagabbnak a nagy vacak, nem ez kéne hogy a lényeg legyen, hanem a várakozás, a közös ünneplés, a csoda. Sajnálom azt a gyereket akit ettől megfosztanak. És itt nem azokra gondolok akiknek kevés a pénze, mert az attól még meg tudja ezt teremteni a gyerekének.
2017. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Konkretan kapcsolatban all a gyereked olyan szegeny gyerekkel, aki semmit sem kap karacsonyra?
2017. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem rémlik hogy gyerekként feltünt volna hogy van aki "vacak,kevés,gagyi" ajándékot kapott.

Az én gyerekeim sem foglalkoznak azzal hogy az xy csak ezt vagy azt kapta.

2017. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Most kiváncsiságból megkérdeztem a lányomat hogy szerinte miért nem kap minden gyerek sok ajándékot?

Az ő elképzelése szerint akik kevesebbet kapnak az azért van mert biztos nem fogadtak szót a szüleiknek vagy rosszak voltak. Esetleg nem írták meg a Jézuskának hogy minek örülnének

2017. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne rombold le a gyerekben a csodat, par ev mulva ugyis rajon h nem a Jezuskatol kap ajandekot. Eleg anyagiasnak tunsz!
2017. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagias, de nyilván szóba kerül az oviba és, ha a másik gyerek se hülye, tudja, hogy az nem rendes ajándék. Aki meg semmit nem kap pláne érzi és elmondja. Kérdezett már hasonlót mikulás kapcsán, karácsonykor ez nyilván még inkább kijön. Az szerintem a legrosszabb, ha azt gondolja a másik rossz volt.
2017. dec. 25. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!