Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő, aki ovis...

Van itt olyan szülő, aki ovis kisgyerekének saját maga mondta el, hogy karácsonykor valójában nem a Jézuska (Télapó stb. ) hozza az ajándékot, hanem az emberek ajándékozzák meg egymást?

Figyelt kérdés

Miért döntöttél így?

Mit szólt hozzá a kisgyereked?


2017. nov. 28. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon illuziorombolonak hangzik. Nem ertem, miert ne lehetne 2-3 ev az eletebol, amikor hisz a csodakban. Utana ugyse fog.
2017. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk sosem volt Jézuska.

Kicsi korától együtt díszítjük a fát, és egymást ajándékozzuk.

Most 4,5 éves, az oviban szinte mindenkinél van Jézuska, de mi nem vagyunk vallásosak, nálunk nincs.


Valahogy neki ez a természetes, mert nem az van, hogy eddig hitt, mostantól meg nincs, hanem nálunk sosem volt.

2017. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk Télapó és Nyuszi van, viszont mivel hívők vagyunk, ezért karácsonykor hozzánk nem a Jézuska hozza az ajándékokat, hanem az ő szülinapját ünnepeljük és ezért adunk mi, egymásnak ajándékot, díszítjük fel a házat, sütünk sütit, stb. :)
2017. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Miért haszontalan a válaszom??? Mert a kérdésre válaszoltam???


AKinek nem tettszik, hogy nem mindenkinél van "Jézuska", az ne nyisson meg ilyen kérdést...

#2

2017. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Mikor én voltam gyerek nálunk sose volt Jézuska, mindig egymásnak adtunk ajándékot, mert nem vagyunk vallásosak. Egyàltalán nem volt illúzióromboló, ez volt a természetes, és gyönyörű ünnepeket töltöttünk/töltünk el együtt. Télapóban és húsvéti nyusziban hittünk.
2017. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!