Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 5 éves gyereknek...

Szerintetek 5 éves gyereknek való drón?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm drónt vett az 5 éves fiának, kérdezte, mit gondolok róla. Én megmondtam neki, hogy szerintem egy 5 évesnek teljesen felesleges, főleg drágán, mert nem tud vele bánni, elhagyja, elrepül... Mondtam, hogy egy jó képes könyv jobb lett volna, mert szereti a könyveket. Erre megsértődött...

Persze, a drón el is repült amúgy.


2017. dec. 28. 08:35
1 2
 1/17 Captain Logic ***** válasza:
95%
Minek kérdezte meg, ha fáj neki a véleményed?
2017. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%
Pénzkidobás. 5 év múlva már tud(ott volna) vele játszani. De ehhez még meg kell tanulnia kezelni meg minden. Szerintem kár volt érte.
2017. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ő kèrte ki a vèlemènyed, te meg elmondtad őszintèn. Mèghozzá semmi sèrtő sem volt benne.
2017. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Az már az ő baja ha megsértődött, ő kérdezte mi a véleményed, te őszinte voltál, nyugi megfog békélni.

Én ilyen jellegű játékot nem vennék 5 évesnek. Inkább egy 13-15 éves kamasznak venném, de többnyire ez inkább felnőttek "játéka". Én kezdetben egy távirányítós autót vettem volna hogy tanulja meg kezelni a dolgokat, és utána pár évvel később jöhetett volna egy olcsóbb fajta drón amin nincs se kamera, semmi csak maga a gép hogy tanuljon meg bánni vele, aztán ha látom hogy megy, meg tudna vigyázni rá, akkor már elgondolkodnék azon hogy kapjon egy komolyabbat.

Nekem nincs ilyenem mert annyira nem érdekelnek a drónok. De a barátnőm öccsének aki velem egy idős 25 éves ő neki van egy nagyon komoly fajta, ő rendszeresen videókat készít magasból különböző dolgokról. Nagyon ügyesen tudja kezelni a gépet, de eleinte direkt egy hatalmas pusztára ment ki gyakorolni és nagyon sokat gyakorolt vele mire kitapasztalta hogy hogyan megy a dolog. Eleve direkt nem is merte kihasználni a nagy hatósugarat nehogy elszálljon a gép, így is megesett nála több napi gyakorlás után hogy picit jobban vissza akarta húzni és a gép teljes erővel belezuhant a földbe, mázli hogy puha homokos részre esett és olyan anyagból van összerakva ami valamennyire rugalmas, meg tartós.


Még egy tapasztalt felnőttnek sem megy tökéletesen az irányítása, hát még egy 5 évesnek.

Én tuti nem vettem volna neki. Maximum úgy ahogyan korábban írtam, hogy ha nagyobb lesz és egy olcsó változatot amiért nem kár ha törik, szét esik, vagy elszáll. Először gyakorlásnak lett volna jó, aztán ha látom hogy kezd belejönni meg ügyes, meg ugye tud is vigyázni rá, mert azért egy 5 éves ne igazán tud még vigyázni a dolgaira, na akkor már vettem volna egy komolyabbat.

2017. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tothp ***** válasza:
100%
Én magamnak vettem egy kicsi olcsó, bolondálló szerkezetet. Felügyelet mellett a gyerek játszik vele. 5 éves. Egész jól kezeli.
2017. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Felesleges hülyeség. Nem tudja rendesen kezelni.

Majd jól nekirepíti valaki kocsijának vagy fejének.

2017. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egy 5 éves gyereknek lego való meg barbi.
2017. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
barbi senkinek se való
2017. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Olvastam a Pesten hallottam -ban .. és szintén ott másik posztban ,hogy valaki talált egy drónt és a gazdáját keresi .
2017. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen ajándékokat úgy vesszük a gyereknek, hogy kicsit magunknak is. Már 5 ezer forint körül is vannak egész korrekt drónok, de van akinek a pénztárcájához mérten a 20 vagy 50 ezres is olcsó játék. Ettől függetlenül még egy kis veszteségre emlékeztetés is bosszantó. De ha ezen férfiembernek a pókerezés lenne a szenvedélye, akkor lényegesen több pénzt szórna ki az ablakon.
2017. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!