Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engednétek a 12 éves lányotokn...

Engednétek a 12 éves lányotoknak, hogy kiköltözzön?

Figyelt kérdés

A melléképületbe. Van lent 1 szoba, konyha, fürdő.

Most költöztem össze az anyukájával. Van nekem is 3 gyerekem. A házban is van bőven hely, de ő ki akar menni. Félünk, hogy így még jobban eltávolodik a családtól. Meg így az én lányom is menni akar (amit persze a párom lánya nem akar).



2018. jan. 4. 22:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A lánynak is van egy testvére. Tehát nem tudjuk megoldani, hogy egyedül legyenek.
2018. jan. 5. 12:17
 12/17 anonim ***** válasza:

De miért akar kiköltözni? Nem jön ki az új tesókkal?

Biztos eddig külön szobája volt és ezért nem tetszik neki hogy osztozni kell valakivel.

Valószinüleg nem engedném kiköltözni (még), mert akkor tényleg soha nem fog összecsiszolódni az új tesókkal.

2018. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon el van kényeztetve. Amíg a szüleik együtt voltak külön szobája volt. Amikor elváltak akkor egy pici albérletben laktak. Most azzal zsarolja az anyját ha nem engedi kiköltözni, ő az apjához költözik.
2018. jan. 5. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom en feltenem a haztartasi balesetektol. Pl nekem gyulladt ki laptopom, robbant szet tanyerom a mikroban meg ilyenek. 12 evesen azert nem biznek ra egy komplett garzonlakast..
2018. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a sajato szobat elkenyeztetesnek tartod akkor csak vratulalni tudok... el se tudod kepzelni milyen ezres lehet egy szerencsetlen kislanynak vegig menni egy valason, elveszteni a szemelyes teret, es meg ossze is koltozni vadidegen gyerekekkel. MINDEN ALMOM EZ LETT VOLNA..... igen is tessek engedni hagy legyen sajat elettere
2018. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es! Ha neked a mikróban a tányérod szétrobban meg a laptopod kigyullad én sem bíznék rád egy garzonlakást!
2018. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hiába idegeskedünk... Apukának valószínűleg szar volt a gyerekkora, a munkahely miatt sok a feszültség benne máson pedig nem tudja levezetni...
2018. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!