Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak a hugomnak, hogy...

Mit mondjak a hugomnak, hogy ne menjen el egyedül?

Figyelt kérdés

6 éves hugom folyton elore megy es legtobbszor annyira hogy nem latjuk. Pl.: boltban, strandon

Es ismeretlen emberekkel tok nyugodtan elkezd beszelgetni. Mindig mondjuk neki hogy nem szabad mert elrabolhatnak. De ugyanugy csinalja


2018. jan. 5. 23:57
 1/9 anonim válasza:
34%
Nézzétek meg együtt az AZ című filmet, akkor többé tuti nem kószál el egyedül... O.O
2018. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne rémísztgetni. Egyébként meg ha elindul megfogod a kezét és rászólsz.
2018. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zoli780806 ***** válasza:
100%
"Hugi! Ne menj egyedül!"
2018. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%
Szerintem vannak fent YouTube-n ilyesmi animációk. Nézzetek meg vele egyet, hátha ha látja hogy mi történhet vele ha nem fogad szót, akkor megérti :D
2018. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleitek? Hagyják? Nekik kellene ebben szigorúbbaknak lenni, elég veszélyes, főleg tömegben így elmenni.
2018. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogad szót csak kézen fogva mehetünk.
2018. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Unokahugom is ilyen. Én mindig megfogom a kezét. :)


Ja és ezt a ”Mindig mondjuk neki hogy nem szabad mert elrabolhatnak.” dolgot meg szerintem ne mondjátok többet neki, mert engem még kiskoromban nagyon megijesztett egy idős bácsi azzal, hogy elfognak rabolni és azóta nem nagyon merek ismerkedni.

Persze tudom, hogy csak a jó szándék vezérel, de egy kisgyerek még nagyon könnyen megtörhető lelkileg.

17/L

2018. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogni kell a kezét és akkor nem tud előremenni. Ahhoz meg elég idős hogy megtanulja h nem állunk szóba idegenekkel.
2018. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell fogni a kezét.
2018. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!