Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálhatja még mindig ezt?

Miért csinálhatja még mindig ezt?

Figyelt kérdés

4,5 éves a lányom, még mindig mindent a szájába vesz/megràg, valamelyik nap pl festés közben kaptam azon, hogy az ecset a szàjában van (a szőrös vége), de képes a bevàsárlókocsiknak az 'összekötőjét' is a szájába venni ha nem figyelünk.

Hiàba mondtuk már el neki, hogy nem szabad és miért nem, de nem foglalkozil vele vagy csak vigyorog rajta


2018. jan. 9. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Meddig szopizott? Cumija (meddig) volt? Lehet ki nem elt szopasi inger is, 4-7 eves korban szunik meg a legtobb gyereknel ez az igeny.
2018. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 hónapig szopizott és 3 éves kora előtt kicsivel szokott le a cumiról
2018. jan. 9. 20:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj és magától hagyta el mind a kettőt
2018. jan. 9. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy erélyesebben rászólnék. Nekem is van egy ismerősöm akinek a gyereke is mindent a szájába vesz 4 évesen. Otthol csinálhatja nem érdekel, de mikor itt vannak is ezt csinálja. Rászólok kétszer ha harmadszorra is bekapja elveszem ha az anyja nem foglalkozik vele. Az én 2 gyerekem nem rágcsált meg egy játékát sem (persze ilyen pár hónaposan biztos) akkor ő se tegye a játékainkal.
2018. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen, 7 éves és még mindig rá kell szólni,hogy ne vegyen a szájába dolgokat... Pl. Ceruza, az alvós macija, vagy a keze... Nem mondom, évek alatt azért egyre ritkább, de teljesen még nem múlt el! A fiam 5, ő pl. nem csinál ilyet...
2018. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erélyesebb rászólás, kiabàlás, megbeszélés nem használ, néha még a szájára is csapok, sír max 1 percig de ennyi.

A kicsi még nincs 2 éves, de ő nagyon ritkán vesz bármit is a szájába, nem is cumizik

2018. jan. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!