Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy óvodás kislányo...

Normális, hogy óvodás kislányom két hetente beteg 3-4 napot?

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Amennyiben most kezdte az ovit, akkor igen, ez ilyen ès ilyen is lesz mèg jó darabig. Az èn fiam több mint 3 ève jár közössègbe ès ez az első èvünk, hogy nem betegeskedik.
2017. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagycsoportos a lányom
2017. dec. 8. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Mèg akkor is belefèr, nálunk tavaly volt ez. Immunerősítőt (Broncho Waxom vagy más) próbáltál már? Nekem amúgy azt mondták, kb. iskolás korra erősödnek meg.
2017. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

A lányom kiscsoportos és hasonló cipőben járunk. Remélem téli szünetig nem "roggyan" már le.


A Broncho vaxom-mal remekül megjártuk. A 3 hónapos kúra során a 8-9. napon mindig lebetegedett. (még nem járt közösségbe) Azt hittem, az agyam eldobom.

2017. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi Rybomunilt használtunk, egy darabig egèsz jó volt, de èn már rájöttem,hogy csak az idő segít.
2017. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos. Egyáltalán nem sok. Én örülnék, ha 3-4 nap alatt rendbe jönnénk.
2017. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne is mondd!

Az en lanyom meg csak kozepsos, a tavalyi ev pocsek volt, kb. 2 heteket jart, aztan 2 het itthon. Mi is folyton betegek voltunk felvaltva telen. Iden mar jobb, 3-4 hetet bir,aztan beteg. Igy havi 1 betegseg kijut. Ha szerencsenk van, 1 het alatt gyogyul. Tavaly volt, hogy 4 hetig volt itthon egyhuzamban. Azt mondjak ez a normalis. En is unom mar. Es dolgozni is lehetetlen mellette. Ahol van kisebb gyerek, ott nem gond otthon tartani.

2017. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!