Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egész napos csuklás mitől lehet?

Egész napos csuklás mitől lehet?

Figyelt kérdés
22 hónapos lányom ma egész nap csuklott,kis szünetekkel. Még altatáskor is abba aludt bele ebéd után...néha vannak ilyen napjai. De mitől? Minden neki valót eszik,ma is jól evett.
2018. jan. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ilyen joparszor mindket gyerekemnel. Nem tudom mi az oka de ha egyszer elkezdenek csuklani akkor nagy valoszinuseggel kisebb kihagyasokkal aznap egesznap csuklani fognak. Legalabbis nalunk mindig igy van. Pedig egyiksem baba mar 3 es 8 evesek.
2018. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam mai napig ilyen. Ha csuklik, akkor utána egész nap vissza-vissza tér. :)
2018. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még csak 3 hónapos, de már most jellemző hogy ha csuklik akkor aznap biztos visszatér még párszor a dolog, aztán lehet, hogy egy hétig se. Ráadásul egy csomó dolog előidézi nála: nevetés, sok gagyogás, nyálacska vagy büfi féreszaladása ...
2018. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magneziumhiany okozhat ilyet, felnotteknel is
2018. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ma volt ilyen (12 vagyok)

És nekem segített a citrom a takaró és a levegő visszatartás, de hogy miért van ez, azt nem tudom.

2018. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!