Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan indulnátok el egy...

Hogyan indulnátok el egy napos fürdős útra, ha még délben alszik a kicsi?

Figyelt kérdés
Jó lenne egész nap pancsolni, de délben még aludni szokott gyermekem. Ti hogyan menétek, délelőtt és alvásra haza, vagy alvás után, de akkor meg nem sok idő marad fürdeni. Élményfürdőbe mennénk. Ha nem alszik, akkor meg nagyon fáradt lesz. Hogyan csináltátok?
2017. júl. 30. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

De miért kéne egész nap a strandon lenni? Pláne ilyen hőségben?

Nálunk pl. a strand este 7-ig van nyitva, mi már nagyobb gyerekkel mentünk délután 3-ra és 7-ig bőven elég volt ott lenni.

Én biztos alvás után mennék.

De ti tudjátok. Vagy bevállaljátok, hogy aznap nem alszik délután, vagy elvonultuk egy árnyékosabb részére a strandnak és ott alszik. Haza biztos nem mennék altatni.

2017. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Babakocsiban alszik ott.
2017. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Lehet aludni a strandon. Pl kinti részen árnyékban/strandsátorban, de a benti részen is van némelyik fürdőben csendes zóna (pl Kehidán tudom hogy van). De a saját gyerekeim volt hogy a sima fürdőtérben is elszundítottak.
2017. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Kibírtam egy évet, hogy nem döglöttem a víz mellett napi 12 órákat, csak kettőt-hármat...
2017. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Babakocsiban elaltatom és utána átrakom az árnyékban felállított sátorba.
2017. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amióta megy, nem igazán szeret babakocsiban lenni
2017. júl. 30. 14:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor alkalmazkodsz. Még elég soláig fog délben aludni.
2017. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz. Valószínűleg alvás után megyünk
2017. júl. 30. 14:56
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém a strandsátorban aludt ilyenkor. Ugyanúgy kidőlt, mint otthon. A naggyal az apja addig elvolt, míg én őriztem az álmát.
2017. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Strandsátorban simán aludt, vagy babakocsiban. 2 éves már, de idén is működött így, tavaly meg babakocsiban. Alapból ő sem szeretett már babakocsizni, de aludni aludt benne. Idén a nyaraláson úgy voltunk, hogy közel volt a szállás, kb. 1 percre a parttól, ha nem tudott volna a sátorban aludni, felmentünk volna vele addig, de gond nélkül elaludt.
2017. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!