Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az baj ha 3 éves kisgyerek...

Az baj ha 3 éves kisgyerek gyalog, sétálva nem nagyon megy sehová, mindig futóbiciklivel vagy kismotorral közlekedik az utcán?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi. Még sose láttam felnőttet kismotorral közlekedni.
2017. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint azok a felnőttek, akik a wc-re is kocsival mennének, ha lehetne.
2017. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ilyen volt, de valahol nem is bántam.

A sétálásban jobban elfáradt, nem tudta úgy tartani a tempót, és sok anyukát láttam, aki szatyrokkal felpakolva még a nyűgös gyereket is magára kapta, miután az nem volt hajlandó tovább sétálni az utcán. Ilyenkor én örültem, hogy az enyém csendben gurul mellettem... Szerintem nincs ezzel baj.

2017. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mintha elaludna menet közben, mint az unokahúgom. :)
2017. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, max az oviban kicsit nyűgösebb lesz ha sétálni viszik őket.
2017. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj .
2017. szept. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem örülj neki! :) A mozgás nagyon fontos. Arról nem is beszélve amikor 1 délután alatt pikk-pakk megtanul majd bicajozni és nem kell vele seprűnyéllel szaladgálni sok-sok hétvégén keresztül.

A futóbicikli után nagyon gyors lesz a folyamat! :)

2018. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!