Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki megmuttette a terhesse...

Van aki megmuttette a terhessegi csikjait mikor mar nagyobb lett a gyereke es nem akart tobbet?

Figyelt kérdés

Tudna valaki meselni terhessegi csikok kimetszeserol?

Bar tulsulyom nem volt es vekony vagyok most is, a szetrepedt bor megmaradt (a 39. heten lett csikos, addig gyonyoru volt:( tulhordassal a41.heten szultem, 2 het alatt tonkrement a borom)

Ez lesz a 2. nyar amikor nem vehetek fel bikinit mert undorodom amikor ranezek.

Szoval akinek volt ilyesmi beavatkozasa, tudna tapasztalatokat irni?


2018. jan. 22. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem ilyen nincs 😊

Szerintem aki eldönti hogy gyereket vállal annak ezzel számolnia kell.

Nekem is csíkos a hasam. Nekem sem tetszik de ez van. Idővel halvanyodni fog . Na meg az is abszurd h emiatt nem akarnék másikat.

2018. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem emiatt nem akarok masikat, 1 gyereket terveztunk.

En ugy tudom ki lehet metszeni. Nem hiszem hogy pont egy ilyen mutetet ne csinaltatnanak meg a nok, ez semmivel sem kirivobb mintha vki felpumpaltatna magat szilikonnal, sot.

2018. jan. 22. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Tapasztalatom nincs, de nem kimetszik (annak logikusan ugyanúgy lenne helye - lásd hasfelvarrás). Itt van pár reklám:

[link]

[link]


Off: Nekem 2 nyáron át combtőig érő nagymamás gumiharisnyát kellett hordanom. De menni "kellett" nyaralni, mert a gyerekeknek élmény. Tudom, frázis, de hasznosabb elfogadni magad, mint ilyesmiért undorodni. Valószínűleg sok nő sokkal "hibásabban" (kövérebben, narancsbőrösebben, műtéti hegesebben, kötényhassal, öregebben... stb.) is jól érzi magát a testében és fel mer venni bikinit - és szerintem te is érzed, hogy nem az a ciki, hogy felveszik, hanem az, ha valaki lenézi őket.

2018. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hu sajnos a lezer semmit sem er. Egy bnom megcsinaltatta egy csomo penz es fajdalom aran es ugyanolyan mint elotte (nem volt terhes csak strias).

Sztem nincs semmi rossz abban ha vki megcsinaltat magan olyan aprosagot ami zavarja.

2018. jan. 22. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1# igen vállalnia kell. De sztem ha valakinek van pénze simán lehet műttetni. Nem muszaj mindenbe beletorodni.:)
2018. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Biztos létezik hogy kivágják mintha pl anyajegyet szednének le csak nagyobb területet vágnak ki, gondolom plasztikai sebész végzi.

Amúgy nem hallottam még ilyenről senkitől. Szeritem néhány csíkja mindenkinek lesz, persze van akinek több, gondolom te azok közé tartozol, de inkább fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Tudom közhely, de egészséges vagy és a gyereked is az, most lehet eltűnnének a csíkjaid, de aztán jönne valami más. Ennyi erővel szana szét műttethetnéd magad, akár cici, zsírleszívás stb. Senki sem fog úgy kinézni szülés után mintha nem is szült volna, vagy a szétphotoshoppolt modellek, akik nem szültek még.... ne ez legyen a példa.

2018. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat en pl semmiben nem valtoztam szules utan, csak ez a par szeles csik lett. Ha kimetszenek, 1 vekony heg lenne. De a kerdes nem ez volt, hanem h az irjon akinek volt ilyen mutetje. Bar a vege ugyis az lesz h felhivom a plasztikai sebeszt.
2018. jan. 22. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is vannak csikjaim én sem szeretem őket, de nekem volt hasi mutetem, 4 pici vágás, és olyan undorítóan néz ki a hasam (nem tűnnek el a hegeim vörösek maradnak) hogy a stria zavar a legkevésbé.

2018. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az gondolom epemutet volt es nem plasztikai sebesz csinalta...
2018. jan. 22. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt epe műtétem. Csak egyetlen helyen lett csúnya a heg, a többi teljesen eltünt. Valamint volt egy hegeltávolításom, amit plasztikai sebész csinált. Nagyon csúnya lett.

Ezzel a válasszal azt akartam jelezni, hogy a plasztikai sebész sem mindenható. Nekem keloidosan gyógyulnak a vágások a bőrömön. Bár nem mindenhol. Szóval, ha ezt te is kifogtad, akkor nagyon megbánnád a műtétet.

2018. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!