Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha szeptember legelején/aug....

Ha szeptember legelején/aug. Legvégén toltene be a 3 evet a gyerek, oviba adnad, vagy maradna bolcsis 1 evet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovi
2018. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovi
2018. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovi. Ha aug. 31-ig tölti, akkor kötelező az óvoda.
2018. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ovi. Remélem be is veszik. Szeptember 9-én született
2018. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha MÁR bölcsis volt előtte és kicsinek gondolom, akkor próbálnék egyezkedni a bölcsivel, hogy had maradjon az augusztusi születésű gyerekem. Több ismerős kisgyereke is nyáron töltötte a 3-at és maradhattak.

Ha szeptemberben tölti, akkor meg egyértelmű, hogy bölcsibe adnám.

(enyém decemberi, így nem volt ilyen gond, de a novemberi gyerekek közül sokat elvittek oviba akkor, amikor betöltötték a 3at. én nem bántam meg, hogy maradtunk, már csak azért sem, mert így nem lett évvesztes, azaz nem kellett az oviban maradva egy új csoportba beszoknia)

2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!