Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szólnátok ez esetben a másik...

Szólnátok ez esetben a másik szülőnek vagy a tanítónak?

Figyelt kérdés

Tegnap a játszótéren hallottam, hogy az én gyerekem meséli a kis barátjának, hogy mi is az a d*gás. 7 évesek. Azt hittem, hogy rosszul hallok...

Megkérdeztem tőle, mondta, hogy az egyik osztálytársától halltta aznap.

Komolyan, még viccesnek is gondoltam, mert tök cuki volt, ahogy előadta újra, hogy mi is az (meg korábban már beszélgettünk ilyenről, amikor érdeklődni kezdett az iránt, hogy hogyan lesz a baba, de akkor ennyire nem mentünk bele, mert nem érdekelte), csak hát ennek nem az lenne a módja, hogy 7évesek között szájról-szájra megy a dolog és felvilágosítják egymást.


Gondoltam, "csak úgy" megjegyzem az osztálytárs anyukájának a dolgot... de nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy árulkodott a fiam, vagy hogy most én ezért megorroltam a gyerekre. csak egyszerűen hogy beszéljenek ők is erről otthon, ha már a gyerekek tudják (hogy pl nem a d*gás a legjobb szó erre). Illetve az osztályfőnök felé nem tudom, hogy kell-e jelezni az ilyet, hogy ez téma a gyerekek között.


ÁÁÁ, de gáz! Azt gondoltam, még van egy 2-4 évem, mire ezzel foglalkoznom kell.


2018. febr. 2. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
de persze, amúgy értem. Csak hát gondoltam, ha szólok miatta, akkor esetleg a másik szülő is tud szépíteni a történeten (vagyis annak kifejezésein), még mielőtt a 7évesek átmennek nagyon idióta, vihogós, trágár 8évesbe.
2018. febr. 2. 12:21
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 évesen mesélte el otthon,hogy kel szexezni :) A szintén 4 éves csoporttársa világosította fel oket, hogy csupaszon kell egymásra fekudni. En szoltam az oviban, hogy mit mesélt otthon a gyerek és kitol hallotta.
2018. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!