Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 ev koruli gyereked hogy...

2 ev koruli gyereked hogy fogadta a bolcsit?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben még nem tudok válaszolni. Én is kíváncsi leszek. Januárban múlt 2 éves és hétfőn kezdjük a beszokást a bölcsibe. Én márciusban kezdenék dolgozni.
2018. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
21 hónaposan kezdte. Imádta az első perctől.
2018. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Októberben kezdte. Még most is sír minden reggel. Itthon is, és bent is. Aztán jól telik a napja, de az első 2 hónap nagyon rossz volt. Minden nap pityergett bent legalább óránként.

Szóval nehéz volt neki is nekem is... 😧

2018. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, johetnek meg! A 2-est azert lepontozni, mert imadta a gyereke eleg fura... Nekem megnyugtato es hasznos a valasza, az enyem is inadja, de riogatnak, hogy ez kesobb valtozhat.
2018. febr. 3. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomat 23 hónaposan vittük bölcsibe, tetszett neki de félt, tehát nagyon vegyes érzései voltak. Mondjuk ő elég anyásra sikeredett, talán ezért is volt neki nehezebb elszakadnia. Két hétig volt beszoktatás, a második héten már ott kellett hagynom, na akkor volt, hogy sírt amikor elmentem, volt, hogy nem, viszont mindig sírt amikor mentem érte. Utána még kb 1 hónapig úgy mentünk érte, hogy már sírva várt minket, volt, hogy az utcáról már láttuk, hogy a homokozó szélén ülve sírt a gondozó ölében. Na aztán túl lettünk ezen a kb 1 hónapon, utána már imádta.

A kezdeni nehézségek után viszont soha nem sírt, nem ellenkezett, hogy nem akarna bölcsibe menni. Sőt, hétvégén várta, hogy mehessen. Szerintem ha egyszer megszeretik utána már nem tiltakoznak, hacsak nem éri őket nagyon rossz élmény.

2018. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Irigység. Fiam tényleg nagyon szerette és ez nem változott késöbb sem. Minden nap 6 ig ott volt a 4-5 fős banda, mert nem akarták a játszást abbahagyni.
2018. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!