Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknél ma volt a Mikulás az...

Akiknél ma volt a Mikulás az óvodában, hogy fogadta a gyereked? Várta? Örült? Izgatott volt? Mit mesélt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
6 éves, nagyon várta. Örült neki. Mesélte, hogy nagyon sajnálta,mert bicegett, szegénynek fájt a lába:)
2014. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Idén sajnos lemaradtunk róla, mert beteg.

De emlékszem tavaly is és tavaly előtt is nagyon örült, nagyon izgatottan mesélte hogy volt a Télapó és kapott csomagot.

Mesélni nem nagyon mesélt csak azt hogy énekeltek neki.

2014. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várta. Sajnos gyógyszerszedés miatt nem volt oviban a héten, de megengedték, hogy arra a fél órára bevigyem (nem fertőző). Nagyon örült neki. 3,5 éves egyébként.
2014. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves a fiam, 6 a lányom. Tavaly és idén is én voltam bent fényképezni az ünnepséget, így szerencsére kézközelből láthattam őket :)

Nagyon izgatottak voltak már napok óta, várták, készültek, persze itthon is, nem csak az ovi végett. Az ünnepségen aranyosak voltak, a fiam túlmozgásos, alapjáraton alig bír magával, de most láthatóan próbálta magát kordában tartani, nagyon büszke voltam rá. Tavaly még rettentően meg volt illetődve, idén már vagányan odaállt, csupa remegő-várakozó-boldogság volt az egész gyerek. Megkérdezte a mikulástól, hogy megsimogathatja-e a szakállát :) ez cuki volt, a végén meg is ölelték egymást. A lányom ugye már nagy, igazából azzal volt elfoglalva, hogy a kétfelől mellé ültetett izgatott-félős kiscsoportosokat pátyolítsa, plusz volt hangszere is, úgyhogy épp elég elfoglaltsága akadt, hogy ne maradjon kapacitása izgulni. Boldog volt ő is persze, de különösebb izgalom nélkül, a rutin meg az évek jól érződött :) Külön is szavalt meg énekelt, meg ugye a csengettyűs csörgővel kísérte magát meg a csoportot... ügyes volt és méltán büszke magára - meg én is

2014. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örült, várta.
2014. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
örült nagyon .énekeltek neki .
2014. dec. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3 éves. Nagyon várta, rajzolt, énekelt neki, verset mondtak, beszélgettek. És persze a csomag. :)

Szóval nagyon jól sikerült, azt mesélte. Boldog volt.

2014. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is nagyon izgatott volt. Most találkozott először a Mikulással (kiscsoportos) és nagyon jól sült el. Mikor elhoztam az oviból hatalmas élménybeszámolót tartott. Aminek külön örülök, hogy azt mondta, hogy most már elhiszi nekem, hogy létezik a Mikulás, sőt a Jézuska is, mert eddig kételkedett, de többet nem fog. :)
2014. dec. 6. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
3 éves múlt, már jó előre beharangoztuk.Várta is. Kiment magától és beszélgetett, a céges rendezvényen pedig énekelt neki egy bábszínházban a színpadon egyedül.nem ezt vártam, a bábszínházat nem szereti attól fél, mert sötét van és valóban túl hangos ,nekem is ijesztőnek hatnak a figurák.
2014. dec. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!