Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Galaktív Bio kullancs/szúnyogr...

Galaktív Bio kullancs/szúnyogrisztót használó anyukák?

Figyelt kérdés
Mivel külön van kullancs és szúnyogrisztó spray, ezért egyszerre mindkettővel fújjam be a gyereket?Nem üti egymást a kettő??
2010. jún. 7. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, így végül Vape-t vettem, ami (elvileg) mindkettőre jó, igaz nem bio...

Amúgy állítólag a ruhára is fújni kell, csak akkor hatásos!

2010. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem fújtam egyszerre. Ha nappal kirándultunk bozótosabb helyen, akkor a kullancsriasztót használtam, mivel nappal nem nagyon vannak szúnyogok. A szúnyogriasztót is csak akkor használtam, amikor estefelé szabadtéri programon voltunk, pl. grillparty. De ezek meg kevéssé kullancsveszélyes helyeken vannak, így ilyenkor kullancs ellen nem fújtam.


Én más riasztó terméket nem használnék gyerekre, ugyanis az összes spray (Vape és társai) rovarírtó mérget tartalmaznak. Ezért nem is ajánlják 2-3 év alatti gyerekekre.

2010. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azért ezt használnám, mivel (elvileg) nincs benne mérgező anyag, illetve még csak 10 hós a babóm.
2010. jún. 7. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben nem kenném fújnám agyon sem magam sem a gyereket mert ezekben olyan anyag is van ami agykárosodást okoz. Max biot használjatok vagy valami természetes megoldást. Épp a múltkor láttam a neten egy bio boltban kullancsriasztó karkötőt. Akkor már inkább azt.
2010. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nappal is vannak szúnyogok, akkor mi legyen? :) Döntsek, hogy szúnyogcsípés vagy kullancs? :) Páros napokon szúnyog, páratlan napokon kullancs? :):)
2010. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!