Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire segít a pártok az...

Mennyire segít a pártok az exének a gyerekeken kívül?

Figyelt kérdés

A párom exe minden sz@@rért a páromat akarja/akarná ugráltatni. Pl kösse be neki a tv-t, segítsen megcsinálni ezt azt. Mikor a gyerek beteg aludjon ott, ilyenek.

Meddig toleráljam ezt?

Mostmár mindenre nemet mondd a párom, de még próbálkozik az ex.Nálatok volt ilyen?



2018. febr. 7. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
En egybol arra gondolnék, h nosztalgiáznak.. foleg ha férjed ott is alszik?! Nekem ez sok lenne, itt húznám meg a határt. Válasszon vagy te vagy az ex
2018. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem zaklat az exe, de nem is lakunk közel egymáshoz. Ha valami nagyobb dolog van, amiben kikéri a véleményét vagy "tudsz-e ajánlani vkit" szinten vannak, de ilyen piti dolog miatt nem ugráltatja, hogy bekösse a tv-t nem, már csak azért is, mert mindig van egy barát/szomszéd Józsibácsi/családtag/munkatársnő 1000 mester férje...stb. akiket szintén lehet zargatni Tv bekötéssel, égő cserével és csaptelep cserével.


De férjem exének van is jelenleg párja, szóval nincs kiéhezve, mint a párod exe, aki bármit megtenne, hogy visszaszerezze a férjed, vagy csak féltékeny, hogy a volt férjének van új párja, neki meg nincs.


Csodálom, hogy a férjed még nem őrjöng, mert gyerek ide vagy oda, nincs ideje levegőhöz jutni.


Komolyan, amikor legközelebb a párodat megkéri, hogy a gyerek náthás, aludjon ott, akkor én a párod helyében közölném vele, hogy csak akkor megyek, ha a jelenlegi párom is jöhet.

Mert biztos van 1-1 alkalom, amikor a gyerek hiányolja az apját és jót tesz neki, ha ott van mellette, csak nem állandóan egyéb apró ugráltatásokkal tűzdelve.

2018. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem eszembe nem jut az exemtől segítséget kérni. Semmi közünk már egymáshoz, és mindent meg tudok oldani nélküle. Annyi, hogy a gyerekek miatt tartjuk a kapcsolatot, ami 99%-ban kimerül abban, hogy megbeszéljük, mikor tudja őket elvinni.
2018. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha a párodnak se zavaró, akkor még érez iránta valamit.
2018. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nalunk is.Ez segits aut segits,minden napra volt valami.En is mondtam a paromnak,hogy direkt csinalja hogy veszekedjunk.Aztan ra jott mikor olyan dolgokkal probalkozott,hogy kettesbe menjenek ide oda.Azota tartjuk a tavolsagot tőle.
2018. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!