Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szivesen segitenék gyerekeken...

Szivesen segitenék gyerekeken hogy tudnék ennek neki látni?

Figyelt kérdés
sziasztok 16 éves vagyok és nagyon szeretnék segiten gyerekeken akár betegeken is ... pl eljárni hozzájuk gyerekotthonba vagy ilyesmi de nem tudok hogy álljak hozzá ebben kéne a segitség ...
2013. ápr. 18. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán végezz el egy ilyen jellegű iskolát,anélkül nem szivesen fogják rád bízni őket!!
2013. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem azt akarom h rám bizzák őket de szivesen meglátogatnám őket beszélgetni velük esetleg vagy felolvasni nekik ugy hogy ott a nevelő is:)
2013. ápr. 18. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Korhaz nem erdekel? Ha igen, akkor van a Mosolygó Korhaz alapitvany, naluk jelentkezz, es mar mehetsz is. Na jo, lesz egy interju, meg egy beoktatas, de utana mehetsz. Beteg gyerekekkel kezmuveskedni, meg meset olvasni nekik, ilyenek. Szerintem eleg jo. :)
2013. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de igen ez is érdekel és hol lehet jelentkezni?
2013. ápr. 18. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. ápr. 18. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2013. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!