Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keveset eszik a 2 eves kislany...

Keveset eszik a 2 eves kislanyom. Mivel novelhetnem az etvagyat? Kb.12 kg

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Maltofer szirup(vas) doki írja fel.Kicsit vashiányos volt a tél végén,tavasszal,és az étvágya is jobb lett a kisfiúnknak(21 hónapos)
2010. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maltofer csak akkor kell,ha vashiányos a kicsi. Azt nem tudom,hogy mivel novelhetnéd az étvágyát,de 12 kg az nem is kevés.Az én kislányom 21 hónapos lesz és 10 kg,valamikor sokat eszik, valamikor meg nagyon keveset.Szerintem ok tudják,hogy mennyire van szukséguk.
2010. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért eszik ennyit, mert ennyire van szüksége. Az én fiam 22 hónapos és 10 és fél kg. Ő sem egy evőbajnok, de ennyire van szüksége, ha éhes akkor szól, pedig én is mindíg tömném bele a kaját:) De örüljünk neki, hogy nem duci legalább:)
2010. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, az első gondolatom az volt hogy lehet hogy vashiányos,csak ez kimaradt a válaszomból.Egyébként mivel orvos írja fel gondoltam hogy feleslegesen nem is tudja adni a kérdező a kislányának.
2010. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is fontos ehhez a súlyhoz, hogy hány centi.... 12 kilós az én lányom is, de elég alacsony 84 centi. Ducika, nincs gond az étvágyával. A többiek már leírták egyéb esetben a teendőket. :) 2 éves kislány anyukája.
2010. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a lányom 2 éves, 84cm és 10 kg. de semmi baja, nem sokat eszik, de rendesen fejlődik, neki ennyi elég
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokszor egyen keveset, ha úgy esik neki jól. Érdemes színes ételeket csinálni, bohóc arcot a szendvicsre, kisegeret a főtt tojásból - a játékos evés tovább tart, és észrevétlenül többet is eszik majd.
2010. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, azt kell meggondolni, hogy van-e elég energiája anapi teendőihez, futkosáshoz satöbbi, mert ha úgy általában nem tűnik enerváltnak, hanem teljesen rendben van, akkor te aggódod túl! ui. ha nicnsenek energiaproblémái, akkor felveszia szerevezet számára szükséges enerigát. de tényeg fontos, hogy hány cm-hez 12 kiló? mert az nem mindegy. de még az sem feltáétlen fontos, mert lehet valaki vékony tíopusú meg erősebb testalkatú is.
2010. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!