Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában mondta...

Mennyi idős korában mondta nektek először a gyermeketek azt, hogy "szeretlek" vagy hogy "szeretlek anya"?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Még az anya szóra várok. :) 2,5.

De szavak nélkül is kifejezi.

2018. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Szótagolások után az első "rendes"szavak között.azóta pedig elvétve és ritka és más jelentést hordoz.

1,5 évesen ahogy játszott,egyszercsak megfordult, odajött hozzám és mondta szeretlek, nagy mosollyal azután kis szégyenlősség.

Dackorszakban nem mondta

Majd csak 3 év körül, de pl azt jelenti most nála, én jo vagyok a jokat szeretem. Pl nagyanjánál amikor leesett valami, gyorsan azt mondta neki szeretlek, hogy ne haragudjon. Ill az egyik unokatesoja rosszalkodik sokat, sokat is fegyelmezik igy rá azt mondja nem szereti csak a másik uncsitesot, pedig mindkettejüket imádja.

Soha nem zsaroltuk pedig mint szülők olyanokkal, ha rossz vagy, nem szeretlek, valamiért jelenleg mégis a "jo vagy, jo vagyok" szinonimájaként használja és ritkán, el-elvétve mondja

2018. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ill még a tetszik szó helyett is használja. Útközben pl: szeretem ezt a házat.
2018. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Még sosem mondta,pedig már 44 éves :(
2018. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5 evesen mondta eloszor:)
2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. másfél éves volt a lányom, úgy hangzott, hogy "anya szetnteee" és vigyorgott ezerrel :D Még egy ideig nem tudta rendesen kimondani, így használta, aztán egyszercsak ment neki.

Most 2,5 éves, ő olyan cuki típus, naponta többször odaszalad, megölel, és mondja, hogy nagyon szeret :) én meg olvadok :D

2018. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén 1,5 év körül, amikor mondtam neki hogy szeretlek ő is mondta nekem, illetve amikor együtt játszunk és láthatóan boldog tőle olyankor szokta még mondani és megölel vagy megpuszil :) most lesz 2 éves
2018. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!