Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírus, influenza vagy nagy a...

Vírus, influenza vagy nagy a baj? 8. napja tartó magas láz, ami néha nincs, aztán újra van.

Figyelt kérdés
Milyen betegségnek lehet ez a tünete, hogy kislányom 8. napja lázas, 39,6, de van, hogy láztalan, 37 alatti. Első napokban fájt a feje, hasa, másnap szeme is könnyezett, orra folyt. Következő nap már javarészt jól van fizikailag, mégis lázas. Vagy nem. Nagyon kétségbe vagyok esve. Doktor influenza elleni gyógyszert adott, köhögéscsillapítót adok neki néha és lázcsillapítót, 38,5 felett. Minimálisan köhög, semmi egyéb tünet. Első nap vérzett az orra, erre ébredt. Nagyon félek. Mi lehet? Hétfőig, ha nem múlik a láz, teljeskörű kivizsgálás lesz, addig kérlek írjatok, hogy nálatok volt -e hasonló.
2018. febr. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizeletet néztek neki? Egyik ismerősnek a kislányának vesemedence gyulladása lett ami több napos lázzal járt.
2018. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak amit írtam. Egyelőre semmit Crp vizsgálat volt, az alapján influenza elleni gyógyszert szed és lázcsillapítót.
2018. febr. 16. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? Az én lányomnak egy évesen volt napokig szinte csillapíthatatlan láza, nála is vesemedence gyulladás lépett fel. Ez vizeletből vizsgálható tesztcsíkkal is, amit gyógyászati segédeszköz boltban lehet pl kapni. A lányom most lesz hároméves, de ha magas láza van, akkor rögtön ellenőrzöm a tesztcsíkkal. Eddig sosem tévedett. De nagyon nem mindegy, hogy mennyi idős. Minden jót és jobbulást kívánok
2018. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7 éves lesz és nem pisil többet, szokatlanul és nem is panaszkodik arra.
2018. febr. 16. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú influenza, megnézték? Milyen gyógyszert kap influenza ellen?
2018. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az idei influenza nagyon kemeny Nalunk 5-6nap folyamatos magas laz volt kohogessel...aztan 2 nap szunet es ujra3-4nap laz.Agyerekek mar jol vannak.Nekem 2 het alatt mert a csaladot apolni kellett tudogyull om lett szovodmenynek2.napja szedem az anzibiit kumot
2018. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Antibiotikumot..bocsanat.most lettem jobban laz nincs.Jobbulast Vigyazz magadra is
2018. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Székletével minden rendben?
2018. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy a két másik kistesója nem kapja el. Az öccse 5 éves, egész héten ő is itthon volt és ezidáig semmi. Volt egy nap hasmenés, az elején. De azóta rendben van a széklete.
2018. febr. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!