Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kezelik ezt a kisgyerekek?

Hogy kezelik ezt a kisgyerekek?

Figyelt kérdés

A tízparancsolat első parancsa ugyebár az hogy "Uradat, Istenedet imádd, és csak neki szolgálj!"

De mi van akkor mikor egy gyerek azt mondja, hogy imádom a csokoládét? Most akkor Istent kell imádnia vagy a csokit? Vagy tagadja meg a csokoládét és menjen gyónni amiért a Sátán megkísértette?


2018. febr. 22. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Pont a gyermekek istennek a legtetszőbbek, szoval ő imádhatja a csokit is. A gyermeki ártatlan naivitást ismeri isten is.

Hogy is irja a biblia? Mindenki tudata szerint lesz megitélve. Ez nem a Nav, hogy akkor is büntet ha valamit nem tudtál :)

A gyerekek még a fogalmakat is tanulják csak.

2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Katolikus vagyok. Nekünk azt tanították (még suliba járok), hogy ne használjuk az imádni szót Istenen kívül semmire. Én amennyire tudom igyekszem ezt betartani, de ha mások a környezetemben használják, nem szólok bele.
2020. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!