Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktál harcolósat játszani a...

Szoktál harcolósat játszani a fiaddal? Mennyire igényli?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen harcra gondolsz
2018. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem igazán szeretem az őrjöngős-vadulós játékokat, de ő sem igazán. Csak a pajtásaival. Velem társasozik, színez, stb.
2018. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Igen! Aktív, boldog család.


2#, te miről beszé'sz?

2018. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bírkóztunk, kardoztunk mikor kicsi volt.Ja meg szkanderoztunk☺Fura volt mikor 14 évesen lenyomott😂
2018. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

3 te részeg vagy?

Teljesen érthetően írtam, de gyengébbek kedvéért kicsit kifejtem: nem, nem szoktam harcolósat játszani a fiammal, mert utálom a vadulást. Ő is csak a barátaival szokott ilyesmit, de velem (meg amúgy itthon) nyugodt játékokat játszik, társas és hasonló. Tehát nem "harcolósat". Így már megvan, sikerült értelmezni?


Egy család nem attól aktív amúgy, hogy állatkodnak meg vadulnak. Hanem a sok élmény, kirándulás, program.

2018. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk lanyunk van, 7eves, és imad bunyózni, birkózni..

minden nap a franciágyon szanaszét verjük egymást..😁😁 imadja, ő kéri, apaaa, anyaaa, gyertek nyúzzatok meg..

persze nem idegből, olyan játekos, de vad az egész..

2018. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!