Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvált anyukák, szeretik a...

Elvált anyukák, szeretik a gyerekek az új párotokat?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt és hamarosan hozzá költözünk (hála az exemnek el kell adnunk a házat és kb az összes rámegy az adósságokra) 3gyerekem van 15,5 és 3 évesek.

Csak pár hónapja találkoztak a párommal. Kamasz lányomtól tartok leginkább,neki az apja az Isten és tudja,hogy az apja miatt kell eladnunk a házat és költözni,de azért engem hibáztat.

Sokszor beszólogat a páromnak mikor nálunk van,aki jól tűri ezt,de félek ha 0-24-ben kapja akkor azért elege lesz :/



2018. febr. 26. 07:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Eleinte nehezen ment a dolog. A legnagyobb akkor volt 10, ő értette hogy én így boldog vagyok, é
2018. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval értette hogy ez így jó és semmi baja nem volt az új párommal. Azóta is nagyon jól kijönnek. A nyolc évessel volt nehezebb. Ő sokat hisztizett, nem volt hajlandó szót fogadni a páromnak. Aztán egyszer a párom ment a gyerekét edzésre. Akkor mesélte a fiam hogy régen ő is ezt a sportot űzte. Azóta együtt edzenek. A négy évesnek semmi gondja nem volt, boldog volt hogy végre lesz egy stabil apa képe.
2018. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretik. A te lanyod a legrosszabb korban van, neki senki se fog megfelelni.

Arra amúgy van terv, hogy mi lesz, ha nagyon nem megy az együtt élés?

2018. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos...
2018. febr. 26. 08:02
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kellene. A férfinek se lesz ám egyszerű, ha eddig egyedül élt, most 4 plusz személy bekoltozik. ... Ebből 3 gyerek... Menj te a gyerekekkel albérletbe, vagy egy kisebb lakásba és az együtt élést lépésenként próbáljátok. Jobb lenne ha ő költözne hozzátok. Először csak egy éjszakára, aztán egy hétvégére, két hétre, stb. Plusz előre meg kell beszélni a nevelést is, ki hogyan képzeli, az anyagiakat, ki mit fizet.... Egy év után mondjuk én 3 gyerekkel nem koltoznek senkihez az biztos
2018. febr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Gondoltam az alberletre,de itt (Bp) talán egy 1,5 szobás lyukat tudnék kivenni. Vagy ha nagyobbat akkor a gyerekeltől kéne elvennem.. különóra stb.
2018. febr. 26. 08:16
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Akkor el veszed a gyerekektől. Eleve nem egyszerű nekik a valast feldolgozni, ne terheld őket még azzal is, hogy egy idegenhez koltoznek. Legyen otthonuk először. Ő

Yan otthon, ahonnan nem kell menniük, ha mégsem jön össze a kapcsolat. Ha a pasi egyik napról a másikra azt mondja, hogy bocsi, ez nekem nem megy, akkor mit csinálsz?

2018. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Akkor még mindig elmehetek albérletbe. De a lányom 10 éve színjátszózik,ez az élete,nem olcsó,de imádja.
2018. febr. 26. 08:30
 9/28 anonim ***** válasza:
88%

Az én fiam most 15, 10 volt mikor a férjem megismerte. A lányom most 10.

De így se egyszerű egy kamasszal.

Az én helyzetem könnyebb volt, mert a férjem költözött hozzánk, és akkor kisebbek voltak.

Igaza van annak, aki szerint kell, hogy legyen egy B terv. Ez már most rosszul indul.

Beszélj a lányoddal, hogy ha fontos neki a hobbija, akkor viselkedjen, mert ha albérletbe mentek, nem lesz rá pénz. Nem kell egymást parancsra szeretni, de az udvarias, normális hangnemet megköveteled.

Nem lehet, hogy jobb lenne, ha ő az apjánál marad?

2018. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát nézd, te tudod, de szerintem nagy marhaság amit csinálsz.
2018. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!