Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos gyermeketek napiren...

15 hónapos gyermeketek napirendje, hogy néz ki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 5 fele kelt (nem tudtam vele mit csinálni), reggeliztünk majd főztem, általában pakolt addig, aztán játék, 8 fele tízóraizott majd aludt általában 1-2 órát, ha 1 órát akkor lementünk sétálni és utána volt ebéd, ha 2 órát aludt akkor fordítva. 11-kor ebédeltük. Hangulatától is függött mikor mit csináltunk, ilyenkor sokszor végig mellette ültem a földön mert 15 hónaposan jöttek a kisörlő fogak is. 2 fele aludt másodszorra, általában 1 órát, aztán uzsonna majd játék fél 8-ig. (Vacsi 6 fele volt) fél 8-kor meg fürdés majd alvás. Hát nem volt a legjobb napirend, nehéz időszak is volt, másfél évesen derült ki hogy a tojásra is allergiás. De kb így néztek ki a napok. Az 1 alvásra másfél évesen állt át, a reggeli kelés is kb akkor jött, mikor elkezdett 6-ig fél 7-ig aludni.
2018. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggel 8körül kel. Tápszert iszik ébredés után és egy kicsit még lustálkodik az ágyában. Addig mi a férjemmel beülünk a szobájába és ott kávézunk. Utána felöltözünk és reggelizünk, majd mosdás. Férjem elmegy itthonról.

Mi a lányommal kicsit játszunk, vagy segít nekem például bepakolni a mosógépbe. Utána eszik valamit, általában gyümölcs, joghurt, krémtúró vagy ilyesmi. Utána kimegyünk az udvarra, persze ha az időjárás engedi, sajnos tegnap és ma sem tudtunk kimenni, mert brutális szélvihar van itt.

Ha bejöttünk akkor ebéd, utána pedig alszik. Általában 2-3 órát delel. Ha felébredt eszik, majd játék, olvasunk vagy kimegyünk megint az udvarra. Nagyon jól eljátszik egyedül is. Szinte bármit tudok mellette csinálni. Néha oda szalad hozzám, hoz nekem valami játékot, aztán megy vissza. Nagyon szereti a könyveket is, főleg azokat, amikben állatok is vannak.

Uzsonnára változó, hogy mit eszik.

Haza ér a férjem, együtt játszanak. Fél7 körül vacsorázik, 7-fél8 között fürdés, utána tápszert iszik. Utána mosdás, fogmosás és már a szobájába vonulunk be, kicsit még simogatom, mesélek, énekelek, majd 8 körül elalszik. Éjjel általában nem ébred, csak fogzás idején sír fel egyszer -kétszer.

2018. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felkel, jatszo, bolt, fozes, delutani szundi, jatek, furdes, lefekves. Lefekves elott kapja a tapszert, amugy normalis etelt eszik.
2018. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!