Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kistesó születése után mást...

Kistesó születése után mást is "büntetett"így a nagyobbik gyereke?

Figyelt kérdés
2 hete szültem a második gyermekemet. Amióta hazajöttünk a kórházból a 2,5 éves nagyfiam nem hajlandó tudomást venni rólam. A kisöccsét látszólag elfogadja, de persze érezzük, h féltékeny. Sokat foglalkoztunk vele a szülés előtt is. Mindent velem csinált, nygyon anyás volt. Most meg mindent csak apa. Nem fürdethetem, nem etethetem, nem bújik. Elutasít! Annyira rosszul esik, h állandóan bőgnék. Valaki járt már így? Egyébként többet rosszalkodik is. Gondolom magára akarja vonni a figyelmet. Meg fog ez változni?
2018. febr. 26. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ez volt nàlunk. Szintén 2 és fél év a korkülönbség.
2018. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És sok idő volt mire megváltozott a helyzet?
2018. febr. 26. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a terhesség utolsó hónapjaiban kezdődött ez a csak apa meg csak mama dolog, de én nem bántam. Mondjuk nálunk egyáltalán nem tűnt féltékenynek, de nem is forgott a baba körül a világ senki számára..

Beletelt úgy egy évbe mire nem ordított ha én fürdettem.

Amúgy imádják egymást, közöttük is 2,5 év van, már 2 éves a kicsi

2018. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kisebb a korkülönbség (21 hó) de két anyukát is ismerek, aki erre panaszkodott 2,5 év korkülönbséggel. Pár hét alatt megoldódott.


Nálunk a rosszalkodás volt meg de nagyon, még most is így tudatja, ha szerinte túl sokat van kézben a tesója, most 7 hós a kicsi. De 1-2 hónap alatt mérséklődött azért.

2018. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
21 hó, dettó ugyanez. De érdekes módon, nálunk addig ment ez a bünti, amíg a kistesó a PIC-en üdült, én meg esténként hazajártam. 2 héttel később, ahogy a kicsit is hazahoztuk, mintha elvágták volna. Igazából azóta sem értem. :)
2018. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, pár hét alatt elmúlt a "bünti", azóta már volt olyan is hogy nagyon anyás lett, és inkább apa csináljon mindent a tesóval én meg csak vele foglalkozzak... meg volt olyan is, hogy egész jól elvolt és egyik végletbe sem csapott át.. :)... Lassan 1 éves lesz nekünk a kicsi..
2018. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!