Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Változott a szexuális életetek...

Változott a szexuális életetek a gyerek (ek) születése óta?

Figyelt kérdés
milyen irányban?kevesebb lett,gyorsabb,vagy még igy is meg tudjátok "oldani"
2015. jún. 19. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Kevesebb és gyorsabb míg a gyerekek alszanak.


2 gyerekes anyuka

2015. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Sokkal kevesebb lett.
2015. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Kevesebb, mert nem akkor tudunk együtt lenni amikor akarunk. Az első után még nem igazán volt változás, de a másodiknál igen. Sokszor felváltva alszanak, ha itthon vagyunk, este mire ágyba kerülünk már tényleg éjszaka van, van hogy nem bírjuk megvárni egymást a fürdéssel (pedig nem tollászkodunk sokáig), mire beér a másik már alszunk és nincs szívünk felkölteni. Vagy beteg valamelyik. Szóval nem a kedvvel, igénnyel vagyunk bajban :)
2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Gyorsabb és csendesebb lett.:-)
2015. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg kicsik voltak, szinte alig szexeltünk. A 2 éves lányom minden éjjel felébredt, pont az orgazmusom kellős közepén, inkább neki sem álltunk.

Egyébként 3 hónapos koruktól külön szobában aludtak, pedig a védőnő nagyon szorgalmazta a családi ágyat. Mondtam neki, hogy én a továbbiakban is szeretnék nemi életet élni a férjemmel, erre az volt a válasza, hogy lehet az máshol és máskor is.

De mégis mikor és hol? Nappal ébren van a gyerek, és amúgy is dolgozott a férjem. Nem értem, aki még együtt is alszik a gyerekkel, az hogy oldja meg.

2015. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk addig volt kevesebb, amíg vissza nem nyertem az alakom! De tényleg! Nagyon sokat híztam a fiammal. Szülés után kb. egy év volt, mire leadtam. Akkor jött vissza az önbizalmam is. Azóta ugyanolyan!
2015. jún. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

5-ös ,teljesen igazad van,szerintem is az ágyban apa mellett csak a mi helyünk van.

nálunk meg néha a fáradtság az ok

2015. jún. 20. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb lett, gyorsabb és csendesebb. Na meg kb. semmi spontaneitás nincs benne, hiszen csak este van rá lehetőség. Bár mostanában már előfordul olyan is (nagy ritkán), hogy a gyerekek oviban vannak, mi meg otthon. Na, olyankor minden a régi. :)
2015. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Negatív irányba változott, sokkal kevesebb lett és gyorsabb, néha pedig nem is tudjuk megoldani.
2015. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!