Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szupinált cipőt kéne vennem a...

Szupinált cipőt kéne vennem a lányomnak. Milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Ponte20-at nézegettem, mert a DDstepet egyébként nagyon szeretjük. Szupináltban ez milyen? Látom, hogy nem olyan bokafogósak, 2,5-3 évesnél még számít ez?

Más márka esetleg, ami jó?


2018. márc. 1. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Szamost szoktam venni.
2018. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy számít, hogy "bokafogós" legyen. Anélkül hiába döntött a járótalp, a boka kibillen, és semmit nem ér a szupináció.

Szamos Kölyök cipőt hord a 2,5 évesem.

2018. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig nem kellett szupinált cipő, nem vagyok benne annyira otthon. Mindenesetre érdekes, hogy ha kell, hogy fogja a bokáját, akkor miért csinálnak rengeteg olyat, ami nem fogja... nézegetem a szupinált cipőket, és baromi sok nem ér odáig, ez így elég durva.
2018. márc. 1. 15:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen Pontet vettem afiamnak tavaly, aztan bementunk egy direkt szupinalt cipokre szakosodott boltba es ott azt mondtak hogy ez valojaban nem is az. Azota Szupit vettunk ketszer is. Nekem sokkal jobbanis tetszenek mint a ponte es nagyon strapabiro stb.
2018. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
A gyerekemnek nincs ilyen cipőre szüksége, de "megelőzésként" vettem neki, de le is szoktunk róla. Mind a Ponte 20 mind a Szamos nagyon erős, kemény kérgű, a Szamos feltörte a gyerek lábát. Mivel széles a fazonuk, szerintem a sarkát nem tartják a gyereknek, legfeljebb billentik, viszont a bokánál szorosabb lesz. Ponte 20 betétet is vehetsz és azt bármilyen cipőbe bele tudod tenni. Érdekes egyébként, hogy Magyarországon ennek milyen nagy keletje van, Ausztriában gyógycipőket, cipőbetéteket szaküzletben készítenek, számítógép segítségével. A szülők nagy részének szerintem fogalma sincs, hogy létezik szupinált cipő.
2018. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Supi+ cipőről hallottatok esetleg? Ha Budapest közelében laktok, akkor érdemes a gyártónál venni, Budakeszin. Bokor cipő, ill. Supi+ rákereséssel megtalálod. Az ortopéd orvosunk szerint ez a legjobb. A gyerekem (10 éves)lúdtalpán és bokasüllyedésén javított, viszont sajnos rokonoktól kapott nem Supi+ cipőt is és többször azokat hordta. A Supi+ szandált nagyon ajánlom benti cipőnek, otthonra és oviba is, a gyártó bácsi méretre is igazítja a lyukakat, az őszi, téli cipők is kényelmesek, viszont a nyelvével volt már olyan problémánk, hogy elcsúszkált, a másik meg, hogy velúr és gyorsan kopnak, elhasználódnak, főleg ugye az őszi, téli cipők. Viszont a szandál tökéletes, ha mást nem, azt nagyon ajánlom bentre, illetve nyáron kintre.
2018. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A ponte betétet néztem én is, de csak 25 mérettől van, 22-es a lányom lába, úgyhogy ez a megoldás kiesett. Elviszem olyan boltba, ahol van többféle, és akkor meglátom, melyik jó a lábára úgy igazán, a szamos nagyon széles volt neki, kis vékony az egész gyerek, a lábfeje is keskeny.
2018. márc. 6. 08:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom, hogy a kérdező hasonló problémával szembesült, mint én, a szupinált cipők kapcsán, ennek ellenére sikerült lepontozni engem. A gyerekemnek átlagos lába van, minden cipő jó rá, dd step, superfit, richter, ricosta, de ezek a szupinált gyógycipők, amiket próbáltunk, olyanok mint egy hajó, elveszik benne a gyerek lába, kemények, viszonylag merev talpúak, a saroknál pedig dörzsölnek vagy szorosak. Remélem, legalább azoknak használnak, akiknek tényleg szükségük van rá.
2018. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szamosból van keskeny kivitel is. Szandálból mindenképp. Lányomnak elég vékonyka a lábfeje, bokája is és nagyon jól tartja a lábát.

A téli cipővel szívtunk egyedül, mert az csónaknak bizonyult, de az őszi cipőjével nem volt ilyen gond, abban szépen ment. Sose törte fel.

2-es voltam.

2018. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*ja és gyógytornára járunk, ott is ezt ajánlották. Minden hipotón társa ilyet hord.
2018. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!