Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugrálóvár (szobai), vagy...

Ugrálóvár (szobai), vagy trambulin? Mindkettőre nincs keret.

Figyelt kérdés

4 évesemnek keresek olyasmit amin ugrálhatna az ágy helyett, panelben élünk és sokkal nagyobb mozgástérre vágyik a gyerek és szükséges is mert a mozgáskoordinációja elmaradott.

Tstm is drága.


Néztem egy kisebb ugrálovárat, kiskerítése is van, tudna bukfencezni is, bújni is, kuszni is, bunkerezni is vele az ugráláson kivul ill célbadobos és kosárpalánk része is van. Csak ez 6 éves korif javasolt a termékleirás szerint es ugye tulajdonképpen egy felfujt "matrac"


Ill gondolkodom kis trambulinban (1 m max átmérő)amin ugye csak ugrálni tud és mást semmit, de ha jol rémlik 120-180 kiloig is terhelhető, szoval 10 évesen is ugrálhatna rajta, viszont a környezetemben akárkinek van trambulinja mindenki csak addig használta míg uj volt, uj élmény, aztán évente egyszer ha ugrálnak rajta. Másik ismerősömnél szintén kicsi van, a szekrény tetején porosodik hely szűke miatt, hébe hóba ha leveszik, nem jellemző.

Szoval ugy látom hiába érné meg jobban a trambulin (minőség, teherbírás és árban is)mégis inkább az ugrálovár lenne kihasználva a most még mozgáshiányos gyerekemnek. Ugyanis nagyobb pl kisiskolas gyerekeket már ágyon ugrálni se nagyon látok szoval nem lételemük már ill az agyuk fejlődése sem alapul már mozgáskoordinácion, ellentétben a kisebb gyerekekkel


Véleményeket várok.

Az ára miatt a trambulin felé hajlok mert olcsobb és nehéz kipréselni az egyéb költségek mellett ezt is, de nem tudom megbánnám e hogy nem a "multifunkcios"ugrálovárra ruháztam be inkább joformán ugyanazzal a verejtékkel


2018. márc. 6. 11:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

[link] s


Elég vastagnak tűnik az aljuk hogy dübörgés legyen.nem?

2018. márc. 6. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!