Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyermeked mennyi...

Másfél éves gyermeked mennyi pelenkát használ naponta?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3-5 darabot használ el, attól függően mennyi folyadékot iszik illetve hányszor kakil.

Ismerősömnek kislánya van ő azt mondta 7-8 darab fogy neki.

Én cserélem ritkán vagy ő túl sűrűn? Vagy ennyire más lenne egy kislánynál?


2018. márc. 7. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni, 20 hónapos fiamnak általában 5x cserélek pelust. Van, hogy csak 4x, de az ritka, előfordul olyan is hogy 6x, annál többször már nem.
2018. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7 fogy átlagba kb egy nap, 22 hónapos,de másfél évesen is ennyi fogyott mert már fekve nem tudom pelenkázni illetve csak nagy harc árán, bugyipelusok meg sokkal kevesebbet bírnak pisibe mint a nadrág.
2018. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 3 darab még a 2,5 évesemet nézve is nagyon kevésnek tűnik. Ő átlag 5-öt használ. 1,5 évesen igen, 7 körül volt.

Mennyit iszik?

2018. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ennyi idősen kétóránként kellett cserélni rajta+sokszor egyszer éjjel is, tehát kb. 8 db fogyott 24 óra alatt.Én mondjuk ezt soknak éreztem.
2018. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is 8at (libero) használunk naponta. Rengeteget iszik, 2-2.5 l simán lement egész nap. Féltem, hogy cukorbeteg (azt hallottam nekik sok a folyadékigényük), minden lelete tökéletes. Éjszaka is egyszer cserélek neki pelenkát, mert átázik.
2018. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindkét gyerekem átlagban naponta egyszer kakilt, 1.5 évesen már simán elég volt 3db. Cseréltem reggel ébredés után, ebéd után alvás előtt és ez simán bírta estig (fiamnál nem mindig mert ő nagyon sokat ivott), fürdés után kapott újat. Igaz, mi maximálisan kihasználtuk a pelenka nedvesség befogadó kapacitását, volt, hogy fürdés előtt fél órával már a térdénél lógott a pelus. :D Gondolom egy érzékeny bőrű gyereknél más a helyzet, de a fiam bőre simán bírta, soha semmi baja nem volt ettől.

Szerintem függ ám a márkától is, gyerekeimnél a Libero vált be, szerintem csúcsszuper pelenka. A Dm-es sem rossz de az nem bírta ennyire a strapát.

2018. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-7 dbot elhasznal. Neha automatikusan ujra pelenkazom, nem erdekel, mennyire van tele.
2018. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-4-5 db-ot, ebbe benne van az amit éjszakára kap, ez reggelre teljesen tele lesz, mert éjjel még 1x legalább kel enni. Nappal is sokat iszik, de 6+os pelus van rajta, pont azért mert ez nagyobb és tovább bírja, éjszakára csak ez bírja ki.
2018. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Öt darab, én a három darabot nagyon kevésnek tartom, bármennyi idös legyen is a gyerek. Reggel 1, széklet után 1, estig még 1vagy 2, éjszakára megint 1. Ez akárhogy számolom min 4/5 darab....
2018. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves lány, 4-5, inkább 5 pelus/nap
2018. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!