Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan értessem meg ezt a...

Hogyan értessem meg ezt a férjemmel?

Figyelt kérdés
A 4 éves kislányunk száján pénteken véletlenül kicsúszott, hogy apa hülye.Az apja azóta nem beszél vele.Ma délután hazajött a munkából, a kislányunk elé szaladt, de ő nem foglalkozott vele.A kislányunk egész délután óta csak sír.Velem beszél, puszilgat, csak a gyereket nem.Mit tegyek?

2018. márc. 11. 20:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megértetni a férjeddel, hogy ez nem normális? Arról nem is szólva, hogy nem fáj a szíve a férjednek, mikor látja a kislányát sírni? 4 éves, ilyen korban mondanak még cifrábbat is, nem kell komolyan venni. Én nagyot csalódnék, hogy milyen ember is.
2018. márc. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt hagyod? Gratulálok! Tudod ki engednè, hogy puszilgasson, ha így viselkedne a gyerekemmel. Elmagyaráznám egyszer, hogy ez nem megoldás egy ilyen kicsi gyerekkel szemben, aztán ha nem èrti, közölnèm, hogy ma itt nem alszik, menjen duzzogni ahová akar. Amikor felfogja, hogy így nem lehet viselkedni, majd hazajöhet(záros határidővel persze).
2018. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3%
A ferjednek van igaza. En 1x (egyetlen egyszer) hulyeztem le a szuleimet, kaptam egy pofont es mosolyszunet volt egy ideig. Soha tobbe nem hulyeztem le oket. Ezt hivjak nevelesnek. 4 eves mar nem olyan kicsi. Manapsag tudom az a divat h semmi kovetkezmenye nincs ha a gyerek a szuleire karomkodik. Ez egy olyan buntetes volt, aminek szerintem jocskan tekintelynovelo hatasa volt. Mondjuk szerintem eleg lett volna ha csak 1 napig nem szol hozza. De az biztos, hogy most egy jo darabig nem lesz tiszteletlen a gyereked.
2018. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lelki terrorrban tartani egy 4 evést, ez a normális nevelés lényege? Gratulálok utolsó! Az apuka egy irdatlan bunkó amiért így viselkedik.De az anya is mert hagyja ezt.
2018. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megértetned, a férjed egy passzív-agresszív pöts, és nyugi, NEM fog megváltozni, mindig ő lesz a mártír, a szegény szerencsétlen, aki mindig sértődött hallgatással, szeretetmegvonással fog reagálni a neki nem tetsző dolgokra.


Nos, én ilyen embertől elmenekültem, nemhogy még gyereke szüljek neki, pont ezért.


Az, hogy engem "büntet" a napokig-hetekig tartó sértődöttséggel, leszarom - egy idő után már csak röhögtem rajta, olyan szánalmas volt, aztán ki is dobtam.

De pontosan tudtam, hogy 99%-ban a gyerekkel is így viselkedne majd, úgyhogy fel sem merült bennem az, hogy ilyen emberrel válalljak babát.

34 éves, valamiért nem csodálom, hogy én voltam az első és eddig egyetlen kapcsolata.

2018. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly? Napokig nem beszél a kislánnyal a férjed emiatt és hagyja hogy sirjon?

Én a helyedben már rég nagyon kiosztottam volna hogy mért terrorizálja a gyereket napokig egy ilyen miatt? 4 éves csak könyörgöm. Akkor mit fog csinálni ha nagyobb lesz a gyerek és tényleg valami nagyobb rosszaságot követ el? Kitagadja?

A férjed nem normális, kb 2 percig még játékból elment volna ez a durca, de az hogy napokig nem beszél vele és nem üdvözli a gyereket ha elé szalad? A férjed nem szereti a lányotokat, mert ha szeretné nem terrorizálná semmiség miatt.

2018. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na kérdező, mi lett? Remélem a férjed azóta észhez tért, a kislánynak van igaza, és tényleg hülye a férjed ha ilyen gyerekesen viselkedik.
2018. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már kibékültek és ismét jó a viszony:)
2018. márc. 13. 20:45
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, de még egy ilyen húzás a férjemől és egy igen komoly beszélgetésnek néznénk elébe. Többé ne hagyd neki hogy ilyen lelki terrorba tartsa a gyereket.
2018. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Na és hogy "békültek ki", kérdező?
2018. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!