Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek adnátok...

2 éves gyereknek adnátok nyalókát?

Figyelt kérdés
Chupa chups nyalókát vettem a lányomnak és nagyon izlett neki. Nagyon káros? Nem minden nap adnék neki.
2010. jún. 10. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nem nagyon mernék neki, nem is azért mert káros (bár a fogainak biztos nem tesz jót, de legfeljebb fogat mostok utána), hanem mert balesetveszélyesnek tartom. Én úgy tervezem, hogy ameddig lehet próbálom kikerülni.
2010. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
nem adnék.
2010. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kelemenkelo ***** válasza:
0%

az én kislányom 20 honapos de már vagy 2szer evett

nem hiszem hogy sokkal károsabb lenne (persze nem minden nap pl heti 1 szer)mint acukrozott tea.mert ezel már édesitőszerrel készülnek.

2010. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kelemenkelo ***** válasza:
ezek
2010. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
nem
2010. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, miért jobb a mesterséges édesítőszer, mint a természetes cukor?

Amúgy ha kap akkor csak addig lehet a szájában, míg az ölemben ül. Mászkálás nincs vele!

2010. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én már adtam párszor, de nagyon megbántam minden alkalommal. Nem azért, mert baja lett tőle vagy bármi, hanem mert sokáig tart egy nyalóka, és előbb utóbb tuti eleejti, aztán kezdődik a cirkusz, hogy koszos lett, plusz ha a lakásban ejti le, akkor tuti, hogy a kanapéra, vagy a ruhámra.
2010. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
A nyalóka, cukorka szopogatás kimondottan káros a fogakra.
2010. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alkalomszerűen miért ne? Nem hetente, de pl. 2-3 havonta, ha eszébe jut, akkor igen. Nálunk még teljesen el sem fogy sokszor a nagyoknál sem, csak megkívánják. A fogaiknak semmi baja.
2010. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Fölösleges hülyeség!És nem csak a fogaknak árt!!!Olvassátok el a Cukor Blues című könyvet,le fogtok hidalni!
2010. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!